18.07.2021, 15:17

В Україні різко зміниться погода: насувається стрімке похолодання

Марина Началова | Всі новини автора
погода

Протягом наступного тижня сильна спека в Україні зміниться прохолодою завдяки свіжій повітряній масі, що насувається з заходу.

За даними сайту gismeteo.ua, сильна спека за +30 на цьому тижні різко зміниться температурою близько +22+23 градусів. Похолодання буде просуватися з заходу на схід, передає Час Пік.

Як прогнозує синоптик Наталка Діденко, вже завтра, 19 липня, температура повітря у західних областях України, навіть частково на Півночі та у Центрі знизиться.

За її прогнозом, на Заході в понеділок очікується +23+28 градусів. На Житомирщині, Чернігівщині, Вінниччині та Київщині також почнеться зниження температури, +27+31 градус. Проте на решті території України ще пектиме: протягом дня +30+35 градусів.

Діденко зазначила, що прохолодне повітря прийде разом з атмосферними фронтами, які прив'язані до північного циклону Christoph. Фронти принесуть грозові дощі в Україну.

Враховуючи сильні температурні контрасти в зоні атмосферних фронтів між спекою та зафронтальною прохолодою, ці дощі можуть миттєво перетворюватися у сильні зливи із шквалами та градом, попередила синоптик. У понеділок ці явища найбільш ймовірні на Заході, Півночі та місцями у центральних областях.

На Півдні та Сході України ще втримається суха спекотна погода. 

У Києві 19-го липня очікується дощ, гроза, можливі сильні зливи із шквалом та градом. Температура повітря ще буде високою, проте зміна явно окреслюється - протягом дня +28+30 градусів. У вівторок спека спаде до +27 градусів, зазначила Діденко.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: