22.01.2022, 12:30

Українцям представлять алгоритми поведінки в разі нападу Росії

Леся Матвеева | Всі новини автора
Иллюстративное фото / Открытый источник

Громадянам України незабаром будуть представлені алгоритми поведінки в разі розширення військової агресії РФ. Зараз інструкції щодо дій мирного населення при можливому нападі Росії напрацьовуються.

Про це розповів депутат від партії "Слуга народу", член комітету парламенту з питань національної безпеки Федір Веніславський в ]]>інтерв'ю]]> агентству "Укрінформ", передає Час Пік.

Веніславський запевнив, що поки немає підстав для того, щоб громадяни збирали "тривожні валізи".

"Розробляється план інформування та алгоритми дій громадян у таких загрозливих ситуаціях. На жаль, від початку агресії до недавнього минулого сценарії та алгоритми поведінки мирного населення в разі розширення агресії не були напрацьовані. Зараз вони напрацьовуються. У цьому напрямку йде абсолютно системна робота. Я думаю, що найближчим часом всі громадяни побачать ці алгоритми дій", – сказав Веніславський.

Депутат нагадав, що 15 жовтня в Україні було затверджено План оборони країни. Це таємний документ, в якому розписано дії органів державної влади та військових формувань України щодо відбиття конкретних загроз.

За його словами, цей документ передбачає дії органів держвлади та українських військових формувань щодо відбиття конкретних загроз.

"Там на будь-який розвиток подій є відповідний алгоритм дій", - підкреслив політик.

Нардеп запевнив, що будь-яка загрозлива ситуація матиме "адекватне реагування" з боку військово-політичного керівництва держави.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк