10.01.2024, 18:29

"Укроборонпром" розпочинає стратегічне партнерство з чотирма литовськими компаніями: що відомо

Віктор Білий | Всі новини автора

Акціонерне товариство "Укроборонпром" розпочинає стратегічне партнерство з чотирма литовськими компаніями, що спеціалізуються на інноваційних розробках та виробництві військової техніки.

Про це повідомляє пресслужба компанії, передає Час Пік.

Сьогодні, 10 січня, під час візиту президента Володимира Зеленського до Вільнюса було підписано відповідні листи про наміри.

Згідно з повідомленням, партнерами є литовські компанії NT Service, Brolis Semiconductors, RSI Europe та DMEXS, що спеціалізуються на створенні тепловізійних прицілів, сучасних систем дистанційного ініціювання підриву, засобів РЕБ, зв'язку та інших галузях.

"Я вдячний президенту України, Офісу президента та нашому міністерству з питань стратегічних галузей промисловості за велику роботу, яка проведена попередньо для досягнення домовленостей з нашими новими балтійськими партнерами", - зазначає Генеральний директор "Укроборонпрому" Герман Сметанін.

Варто додати, що компанія NT Service, зокрема, відома виробництвом антидронних рушниць. Компанія Brolis Semiconductors займається розробкою та виробництвом електрооптичних та лазерних систем для захисту та безпеки. RSI Europe здійснює дистанційно керовані підривники, а DMEXS створює оптику для зброї.

Пропонуємо до перегляду:

Лисичанська студія "Час Пікчерс продакшн" представляє невеличкі сатиричні історії веселих хробачків з інтригуючим сюжетом, які іноді дійсно нагадують реалії сьогодення. Але запевняємо вас – це все вигадка автора;), інтерв'ю з яким можна почитати тут.

Дивіться також:

Наступний епізод анімаційного серіалу "Хробаки" присвячений незламній боротьбі “бойових” комарів, бліх та гусаків із російськими загарбниками. Ви побачите всю правду без купюр про те, як “біомутанти” під керівництвом розвідки України взяли під повний контроль все, що відбувається на Росії, а її громадяни навіть не підозрюють про це…

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк