24.05.2024, 22:16

У МЗС назвали причину готовності Путіна припинити війну: яку мету він переслідує

Оксана Мовчан | Всі новини автора
ваап

РФ поширює інформацію, про готовність російського диктатора заморозити війну, щоб зірвати Глобальний саміт миру у Швейцарії.

Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, з посиланням на ]]>МЗС]]> України, передає Час Пік.

На його думку, президент РФ намагається зірвати Саміт миру у Швейцарії.

"Чому російські "джерела" раптом повідомляють ЗМІ, що Путін готовий зупинити війну на нинішній лінії зіткнення? Все дуже просто. Путін відчайдушно намагається зірвати Саміт миру у Швейцарії. Він боїться його успіху", - наголосив він.

За словами міністра, оточення Путіна посилає ці фальшиві сигнали про нібито готовність до припинення вогню, попри те, що російські війська продовжують жорстоко атакувати Україну.

"Наразі Путін не має жодного бажання припинити агресію. Лише принциповий та об'єднаний голос світової більшості може змусити його обрати мир, а не війну. Це те, чого покликаний досягти Саміт миру. Ось чому він так його боїться", - підкреслив Кулеба.

Важливо, щоб на ньому були присутні якомога більше лідерів з усіх континентів і частин світу.

"Коли весь світ висловиться на підтримку відновлення повної сили Статуту ООН і міжнародного права, Росія буде змушена зробити вибір на користь миру", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Глобальний саміт миру пройде у другій половині червня у Швейцарії. У ньому візьмуть участь ті країни, які шукатимуть шляхи вирішення війни в Україні та її закінчення.

Читайте також:

У Білорусь, де зустрічаються Лукашенко та Путін, прилетів літак Януковича, - соцмережі

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк