30.06.2024, 18:41

Два роки з дня звільнення острова Зміїний: СБУ оприлюднила унікальні кадри

Два года со дня освобождения острова Змеиный

У червні 2022 року спецпризначенці ЦСО "А" СБУ разом із бойовими побратимами з ГУР МОУ та ЗСУ провели унікальну та надзвичайно важливу операцію зі звільнення острова Зміїний. СБУ оприлюднила унікальні кадри спецоперації.

Служба безпеки України оприлюднила кадри боїв, які раніше не публікувалися, зі звільнення острова Зміїний, повідомляє Час Пік.

Як зазначили українські воїни, спецоперація складалась з декількох етапів та мала стратегічне значення, адже відтоді розпочалося поступове витіснення російських окупантів з Чорного моря.

"Спецоперація зі звільнення Зміїного стала прикладом безмежної хоробрості та професіоналізму наших воїнів Сил безпеки й оборони України.

Пам’ятаємо Героїв України, які віддали свої життя у цій битві", - йдеться у повідомленні.

"Операція зі звільнення острова Зміїний, безперечно, стала легендарною, в історії воєн та конфліктів сучасності й одним із найяскравіших ганебних епізодів російських окупаційних військ. Адже, по суті, країна, яка не має домінуючих флотської, авіаційної та вогневих компонентів, змогла витіснити з острова і змусити з ганьбою бігти країну, що мала повну перевагу, що з флоту, що з вогневого ураження, що з авіації…

Очищення Чорного моря, що перетворило на суцільну зону ризиків для російських окупантів, почалося саме з острова Зміїний", - написав військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко у Telegram.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк