11.07.2024, 10:20

"Пік спеки ще попереду": Синоптики розповіли, скільки ще протримається нестерпна спека в Україні

"Пик жары еще впереди"

Синоптики не помилилися з прогнозами, коли говорили, що період аномально спекотної та сухої погоди протримається в Україні до середини липня. Подекуди стовпчики термометрів піднімалися до +40 градусів. Українців "потішили" - пік спеки ще попереду.

За прогнозами синоптиків, сильна спека в Україні триватиме щонайменше до кінця тижня, повідомляє Час Пік.

"Максимальна температура повітря становитиме +33+39 градусів, на півдні, сході та в більшості центральних областей +40 і вище...

Пік спеки очікується з 12 по 15 липня", - повідомила синоптикиня Наталія Діденко у Facebook.

За її словами, спека в Україні триватиме довго й охопить практично всю територію країни.

"Коли відчутне послаблення - поки не видно, за межами ймовірного прогнозу, і цей тиждень, і наступний.

Найскладнішою буде синоптична ситуація на півдні, сході та в більшості центральних областей України - найсильніша спека, дуже висока пожежна небезпека.

Деталі та деякі відмінності, звичайно, є і будуть, як, наприклад, трохи нижчі градуси в західних областях.

Проте це не особливо вплине на загальну картинку - надзвичайна спека очікується повсюди", - ]]>повідомила ]]>Наталія Діденко у Facebook.

Українцям залишається тільки сподіватися й чекати на рятівну прохолоду, а синоптикиня нагадала, що необхідно тримати в запасі воду, людям похилого віку без особливої ​​потреби бажано не виходити на вулицю, одягати просторий легкий одяг з натуральних тканин, занурювати періодично руки по лікоть у прохолодну воду...

Нагадаємо, стало відомо, що Міністерство освіти та науки України виступає з ініціативою переформатування навчального процесу. Українських дітей-переселенців хочуть позбавити можливості дистанційного навчання та перевести на денну (очну) форму навчання у населеному пункті, де фактично проживає дитина-ВПО. Докладніше читайте у нашому матеріалі.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк