Ще 12 українських дітей вдалося повернути додому з окупації

Ще 12 українських дітей вдалося повернути з окупації додому в рамках програми президента Bring Kids Back UA. Дітей намагалися зламати, принижували за українську мову, а на сім'ї чинили тиск.
Про подробиці евакуації повідомила радник керівника Офісу президента України Дар'я Заривна в Telegram, передає Час Пік.
Серед евакуйованих дітей - Богдан (імена змінені) з багатодітної сім'ї. За словами Зарівної, окупаційна влада погрожувала забрати дітей до інтернату, якщо ті не підуть до російської пропагандистської школи. Богдана вже примусово поставили на облік як призовника, у школі принижували за українську мову, а його старшого брата забирали та катували.
Крім того, вдалося вивезти на територію України сім'ю, яка була під тиском.
"10-річного Єгора росіяни намагалися відібрати у бабусі під час спроби самостійно виїхати. Озброєні солдати РФ розділили їх і вивезли хлопчика у невідомому напрямку. Завдяки допомозі наших партнерів вдалося організувати їхню евакуацію", - повідомила Заривна.
Читайте також: Поблизу Станиці Луганської партизани влаштували диверсію на залізниці
Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк. |
![]() |