10.09.2020, 13:57

Офіційно: Запорізький автозавод починає виробництво легкових авто для українського ринку

запорожский автозавод

Запорізький автозавод офіційно оголосив про початок виробництва легкових автомобілів Groupe Renault для вітчизняного ринку.

Про це повідомляє прес-служба "УкрАВТО", передає Час Пік.

Як відзначили в "УкрАВТО", Запорізький автозавод пройшов масштабну модернізацію, щоб в повній мірі відповідати міжнародним стандартам, яких дотримується Groupe Renault.

Голова правління Запорізького автозаводу Микола Євдокименко заявив, що цей проект дозволить створити нові робочі місця і сприяє розвитку українського автомобілебудування.

"Ми пишаємося тим, що реалізуємо цей проект, який створить нові робочі місця і сприятиме розвитку вітчизняного автопрому. Локалізована збірка дозволяє нам залишатися в безпосередній близькості від наших клієнтів і адаптувати пропозицію і сервіс до потреб ринку", - наводить "УкрАВТО" заяву Євдокименко .

Прокоментував ситуацію і регіональний директор Groupe Renault Export Макс місалу. Він висловив упевненість, що автомобілі, які зробить Запорізький автозавод, будуть відрізнятися високою якістю.

"Український ринок має для нас високий потенціал, завдяки своєму місцю розташування і зростаючому інтересу до нових автомобілів. Група Renault має сильні позиції в Україні і зберігає своє лідерство на ринку. Цей проект означає, що ми і наші партнери впевнені в тому, що автомобілі з відміткою "Зроблено в Україні" будуть такої ж високої якості, що і продукція інших заводів Групи Renault", - наводить коментар місалу прес-служба" УкрАВТО ".

Читайте також: Умільці схрестили старий "Запорожець" і Porsche: що з цього вийшло (фото)

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк