02.01.2021, 18:17

Гороскоп на 2021 рік: Що готує рік Білого Металевого Бика знакам Зодіаку

Леся Матвеева | Всі новини автора
facebook tweeter live rss
Гороскоп на 2021 год: Что готовит год Белого Металлического Быка знакам Зодиака

На зміну Білому Металевому Щуру у 2021 році прийде Білий Металевий Бик - символ року за Східним календарем. Астрологи пророкують, що наступний рік обіцяє бути цікавим та багатим на події, він стане роком великих вчинків. Такий рік буває раз у 60 років.

Стихією року буде метал, а за гороскопом стихія Бика – земля. Поєднання в році стихій землі та металу вважається дуже хорошим знаком. Рік, наділений такою стихією, буває раз на 60 років, повідомляє Час Пік.

Білий Щур був поблажливий для людей сміливих, хватких та авантюрних, він добре ставився до імпульсивних витрат. Білий Металевий Бик недолюблює тих, хто займається порожньою балаканиною. 

Господар року цінує такі якості, як порядність, терпіння та вміння тримати слово. Він поважає людей працьовитих та наполегливих. Бик буде "допомагати" всім, хто має намір серйозно попрацювати.

Что Бык грядущий нам готовит?

Що Бик прийдешній нам готує?

До гороскопів можна ставитися по-різному. Однак ніхто не зможе заперечувати той факт, що багато хто частенько заглядають в передбачення, щоб зірки "допомогли" їм знайти правильний шлях для вирішення проблем.  

За прогнозами астрологів, 2021 рік буде досить стабільним та спокійним. Це благодатний час для саморозвитку та просування по кар'єрних сходах. Творчим людям рік обіцяє успіх та славу.

Настає сприятливий час для створення сім'ї, її зміцнення та розширення. Сімейним парам 2021 рік обіцяє стабільність, вірність, відданість та народження дітей. 

У людей, які знають рахунок грошам, фінансові можливості будуть рости.

У 2021 році не варто чекати сильних емоцій, потрясінь, поспіху та суєти. Однак, на думку астрологів розслаблятися не варто, оскільки можливі несподівані повороти долі.

Что Бык грядущий нам готовит?

Гороскоп

Фаворити фортуни

Особливо успішним 2021 рік стане для Левів, Козерогів, Риб та Овнів. Для Риб 2021 рік буде більш успішним, ніж для більшості інших знаків.

Фінанси

Астрологи попереджають, що 2021 рік для деяких знаків Зодіаку буде дуже важким у фінансовому плані. 

Вони рекомендують всім знакам Зодіаку у наступному році відкласти серйозні покупки та зробити упор на накопичення коштів. У рік Бика не рекомендовано інвестувати гроші та витрачати їх на щось велике.

Серйозні проблеми у фінансовому плані чекають Тельців, Левів, Скорпіонів та Водоліїв

У Овнів, Раків, Козерогів та Терезів справи будуть йти трохи краще, але їм теж не слід розслаблятися.

Успішним 2021 рік стане для Близнюків, Дів, Стрільців та Риб, якщо вони будуть обережні та будуть ретельно продумувати кожен свій крок.

Любов

Багато чистої та щирої любові 2021 рік обіцяє Близнюкам.

У любовних питаннях не варто чекати удачі Терезам. Втім, все залежатиме виключно від їхніх намірів іта вчинків.

Астрологи радять у 2021 році не витрачати час на швидкоплинні інтрижки, а робити ставку на серйозні відносини.

Что Бык грядущий нам готовит?

Зодіакальний гороскоп

Отже, що ж готує рік Металевого Бика для представників різних знаків Зодіаку?

Для Овнів рік Білого Металевого Бика виявиться продуктивним, їм вОвендасться втілити у життя найсміливіші мрії.

Для Тельців 2021 рік - не нТелецайпростіший період у житті. Але як тільки вони перестануть скаржитися, зберуть всю волю в кулак та почнуть працювати, їхні справи підуть вгору.

ББлизнецылизнюкам потрібно навчитися витримці, перестати панікувати та правильно вгадувати напрямок. Незліченних багатств не очікується, але страждати у фінансовому плані вони не будуть. До того ж, їм пощастить у коханні.

РаРаккам у 2021 році захочеться кардинально змінити спосіб життя, роботу та оточення. Вийде зробити багато корисних покупок, зробити ремонт та купити великі меблі. 

Для ЛеЛеввів 2021 рік виявиться одним з найбільш вдалих у житті. Фортуна буде до них прихильна. Астрологи радять сміливо братися за все нове.

Діви в будь-якоДеваму починанні отримають зелене світло. За прогнозами астрологів, для них починається час несподіваних падінь та запаморочливих злетів. Якщо вони будуть раціональні та розважливі, рік обіцяє достаток і успіх у фінансовому плані.

До ТерезВесыів 2021 рік буде більш ніж прихильний. Якщо вони будуть більше довіряти своїй інтуїції, у них вийде вирішити проблеми та стабілізувати фінансове становище. 

СкорпионДля Скорпіонів прийдешній рік буде спокійним та стабільним. Рік обіцяє великі придбання та угоди. Варто прислухатися до внутрішнього голосу та продумувати кожен свій крок.

СтрелецДля Стрільців прийшов час взяти ситуацію у свої руки. Їх чекає досить сприятливий рік в плані фінансів. Зірки радять їм бути більш ощадливими та обережними у витратах.

2Козерог021 рік буде неймовірно вдалим для Козерогів. Їм можна сміливо братися за вирішення будь-яких питань та не боятися непередбачених неприємностей. 

Досить-таки склаВодолейдним та суперечливим 2021 рік виявиться для Водоліїв. Дуже багато буде залежати від їхньої здатності знаходити спільну мову з людьми.

ДРибиля Риб 2021 рік буде більш успішним, ніж для більшості інших знаків. Рік Бика подарує Рибам можливість заробити хороші гроші. Головне не упустити шанс. До кінця грудня 2021 вони доб'ються помітного прогресу по всіх фронтах.

Зірки "обіцяють", астрологи радять... Найголовніше – потрібно повірити в себе, взяти долю у свої руки та не давати їй вирішувати за вас. Станьте господарем своєї долі!

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

facebook tweeter live rss