24.01.2021, 18:40

Дзеркальна дата 12.02.2021: що потрібно зробити в цей день і від чого застерігають астрологи

Марина Началова | Всі новини автора
facebook tweeter live rss
12 02 2021

У лютому на нас чекає красива дзеркальна дата, яка читається однаково в обидві сторони - дата-паліндром. Про день 12.02.2021 почали говорити ще за кілька місяців до його настання.

Астрологи вважають дзеркальні дати значущими і доленосними, а закохані призначають на них весілля, вірячи, що це забезпечить щастя в сімейному житті, передає Час Пік з посиланням на ЗМІ.

Перш за все варто зазначити, що на 12 лютого цього року припадає китайський Новий рік: саме в цей день настане рік Білого Металевого Бика.

Як на Сході, так і в нашій місцевості дзеркальні дати вважають особливими днями, коли можна круто змінити свою долю. 12 лютого варто загадати бажання: як стверджують езотерики, думки цілком можуть стати матеріальними. Також астрологи радять присвятити цей день медитації, духовним практикам. Від важкої фізичної роботи і численних соціальних контактів краще відмовитися.

Езотерики стверджують, що дзеркальні дати - дуже сильні за своєю енергетикою дні. В такий день може статися подія, яка вплине на подальше життя, або несподівано прийде рішення проблеми, яка раніше здавалася глухим кутом.

У таку дату добре будувати плани і позбуватися непотрібного. Можна провести свого роду ритуал, написавши на одному аркуші паперу те, що плануєте зробити в майбутньому, а на іншому - те, чого хочете позбутися. Перший листок слід зберегти в надійному місці, а другий - спалити.

Можна по-різному ставитися до астрології, але вже ясно, що рагси 12 лютого будуть переповнені: безліч пар виявили бажання укласти шлюб у красиву дату. Однак деякі астрологи не поділяють ентузіазму молодят і попереджають, що весілля 12 лютого може обернутися проблемами.

Так, астрологи кажуть, що з 31 січня по 21 лютого 2021 року припадає період ретроградного Меркурія: в цей час спостерігачеві з Землі здається, що планета змінила свою траєкторію і рухається в протилежному напрямку. У багатьох людей в такі періоди може спостерігатися дратівливість, стомлюваність, неуважність - через це можуть трапитися конфлікти і незручні ситуації на весільному торжестві.

Езотерики застерігають: не потрібно в дзеркальну дату зловтішатися, сваритися з оточуючими, оскільки весь негатив позначиться на вас. Також краще відмовитися від спонтанних покупок в цей день: пізніше може виявитися, що куплена річ зіпсована або зовсім вам не потрібна. Крім того, не варто в дзеркальну дату віддаватися лінощам: варто зробити хоча б маленький крок для досягнення задуманого.

Це цікаво: Не викидайте старі смартфони: розроблена програма, яка дозволить застосовувати їх по-новому

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: 
facebook tweeter live rss