06.02.2021, 10:11

"Шикарна!": Як виглядає 73-річна Софія Ротару без фільтрів та фотошопу

Леся Матвеева | Всі новини автора
София Ротару

Зовнішність Софії Ротару давно не дає спокою її шанувальникам. З роками вона практично не змінюється - у свої 73 співачка виглядає молодшою за своїх ровесниць та колег по сцені. Фанати гадають, що ж стоїть за феноменальною молодістю зірки.

Одні впевнені, що секрет вічної молодості співачки криється у пластиці. Інші вважають, що вона вміла користується фотошопом, повідомляє Час Пік.

Нещодавно у шанувальників Софії Ротару з'явилася можливість розглянути обличчя співачки зблизька. Свіже фото миттєво розлетілося по фанатським сторінкам у мережі. Шанувальники були вражені побаченим.

У кадрі Софія Ротару позувала з відкритим обличчям - без маски та окулярів, при цьому на її обличчі мінімум макіяжу. Фото зроблено без фільтрів і відмінно дозволяє розглянути обличчя співачки.

Шанувальники змогли переконатися, наскільки прекрасно та молодо виглядає зірка.

Свіже селфі опублікував музикант Армен Оганісян у своєму Instagram. "Легендарна співачка Софія Ротару", - свідчить підпис до фото.

Як повідомляють російські ЗМІ, знімок зроблений під час закритої вечірки під Воронежем, яку влаштував з нагоди свого 50-річного ювілею один з російських олігархів.

Як повідомив Telegram-канал "НеМалахов", за виступ співачки бізнесмен заплатив 9 мільйонів рублів. Софія Ротару виступала зі своєю сестрою.

Шанувальники в шоці від побаченого. Вони вражені наскільки свіжо та молодо виглядає легендарна співачка. Багато хто погодився з тим, що її краса з роками не в'яне.

Читайте також: Велика сила макіяжу: Шанувальники не впізнали Тетяну Буланову без косметики

София Ротару

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк