08.02.2021, 20:48

Суцільні лиха: Ванга передбачила, що може статися в день п'яти двійок 22 лютого 2021 року

Марина Началова | Всі новини автора
facebook tweeter live rss
ванга

У цьому місяці на нас чекає знакова з точки зору нумерології дата - 22.02.2021, день, коли з'єднуються п'ять двійок.

Легендарна болгарська провидиця Ванга говорила, що в день п'яти двійок на Землі відбудуться доленосні події, передає Час Пік з посиланням на ЗМІ.

За життя баба Ванга приділяла багато уваги датам, в яких буде кілька двійок. Про такі числа почали масово говорити ще в минулому році. На лютий 2020 року, в якому була знакова дата 22.02.2020, припало стрімке поширення коронавірусу по світу.

Дат з п'ятьма двійками буде чимало в найближче десятиліття, і кожна з них може стати переломною для всього світу. Можливо, 22 лютого 2021 року - саме таке число. Трактувати передбачення Ванги однозначно досить складно.

За пророцтвами Ванги, в доленосну дату, коли з'єднаються п'ять двійок, життя людства можуть змінити природні катаклізми. Особливо небезпечна ця дата для жителів країн, в яких є активні вулкани. Небезпека також може чекати мешканців прибережних зон морів і океанів. За словами Ванги, своєчасні дії влади в умовах катастрофи можуть врятувати безліч життів.

Крім стихійних лих, у доленосний день можливі й техногенні катастрофи. Особливий ризик припадає на хімічну промисловість.

П'ять двійок знаменують також нестабільну політичну ситуацію, глобальні зміни в геополітиці. Для одних країн зміни виявляться сприятливими, для інших - принесуть нові проблеми. Можливе зростання терористичних загроз.

Нагадаємо, 12 лютого 2021 року - дзеркальна дата: що потрібно зробити в цей день і від чого застерігають астрологи.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: 
facebook tweeter live rss