01.03.2021, 08:27

Губить людей не пиво!: Які хвороби лікують популярним пінним напоєм

Ольга Романец | Всі новини автора
facebook tweeter live rss
пиво

Чутки про шкоду пива сильно перебільшені, якщо ми не говоримо про надмірне його вживання. Головний компонент пінного напою - хміль. У ньому міститься речовина ксантогумол, яка і надає цілющі властивості настільки улюбленому в багатьох країнах напою.

Як відзначають медики, завдяки вмісту в напої ксантогумолу і маси поживних речовин, пиво використовують для боротьби з туберкульозом, як ліки від кашлю, для лікування сечокам'яної хвороби і навіть облисіння, передає Час Пік.

Пиво в боротьбі з туберкульозом

Як зазначають медики, пиво здатне знищувати збудників туберкульозу. Раніше хворим рекомендувався саме цей напій. На даний момент хворих лікують більш прогресивними методами, так що ці поради поступово пішли в минуле. Однак даний факт не можна не відзначити.

Пиво проти сечокам'яних хвороб

Всім відомо, що даний напій має сечогінні властивості. Однак терапевтична доза не повинна перевищувати 200мл. При цьому дане лікування підійде тільки для дорослих людей, у яких раніше не спостерігалося проблем з алкоголізмом.

Гаряче ячмінне пиво допомагає в боротьбі з застудами

Для лікування нападів кашлю медики радять випивати одну склянку гарячого пива. Для цього треба взяти живе ячмінне пиво, бажано темне, після чого його рекомендують закип'ятити. Після кип'ятіння етанол в пиві зруйнується. Тобто до спиртних напоїв пиво вже ставитися не буде.

Пиво допомагає позбутися від облисіння

Справа в тому, що пивні дріжджі вбивають патогенні мікроорганізми, які можуть стати причиною підвищеної дратівливості шкіри голови і посиленого утворення лупи. Саме тому рекомендується мити волосся пивом. Крім того, пивні дріжджі містять масу поживних речовин, які дуже корисні для коренів волосся.

Однак потрібно розуміти, що лікування пивом варто проводити обережно. Перед використанням описаних методів обов'язково проконсультуйтеся з фахівцями.

пиво

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

facebook tweeter live rss