05.05.2021, 13:40

Стало відомо, коли Євросоюз почне пускати іноземців

Ольга Романец | Всі новини автора
Евросоюз

Європейська комісія запропонувала пом'якшити обмеження вже з наступного місяця і відкрити свої кордони для іноземних мандрівників.

Держави-члени можуть дозволити в'їзд до ЄС людям, які отримали останню дозу вакцини, а також тим, хто буде подорожувати з країн з "хорошою епідеміологічною ситуацією", передає Час Пік з посиланням на прес-службу Єврокомісії.

Станом на сьогодні, у світі є лише 7 країн з хорошою епідеміологічною ситуацією, громадянам яких дозволено подорожувати без необхідності вакцинації.

За інформацією виконавчого органу Європейського Союзу, громадяни інших країн повинні зробити останню рекомендовану дозу вакцини не менше, ніж за 14 днів до запланованої подорожі. Також, вакцина повинна бути схвалена ЄС.

До затверджених Європейським Союзом вакцин в даний час відносяться Oxford-AstraZeneca, Pfizer-BioNTech, Moderna і Janssen / Johnson and Johnson.

Також, комісія додала, що в цей список можуть бути додані і інші вакцини, якщо вони будуть схвалені Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ).

Діти, які подорожують разом з щепленими батьками, повинні мати негативний ПЛР-тест на COVID-19.

Ослаблення умов в'їзду в країни Євросоюзу, на думку Єврокомісії, допоможе відновити галузь туризму, яка значно постраждала від пандемії.

Читайте також: Відсьогодні поїзди "Укрзалізниці" курсуватимуть без обмежень

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: