18.05.2021, 07:49

Італієць на прізвисько "анти-лайфхакер" став суперзіркою: він підкорив мережу, не вимовивши жодного слова

Леся Матвеева | Всі новини автора
facebook tweeter live rss
Хабане Ламе

Молодий тіктокер з Італії Хабане Ламі буквально за місяць став світовою знаменитістю. Соцмережі божеволіють від його почуття гумору. У своїх роликах хлопець не вимовляє ні слова, проте над його жартами сміється весь інтернет. У мережі його прозвали "анти-лайфхакер".

Кількість шанувальників 21-річногро Хабане Ламі зростає в геометричній прогресії. Сьогодні на його сторінку в Instagram підписано 11,8 млн осіб, а в TikTok - 51 млн осіб. Він став відомим та популярним після того, як придумав нову тему для своїх відеоблогів, повідомляє Час Пік.

Хабане Ламі знаходить в Інтернеті самі дурні та непотрібні лайфхаки і зі своїм "фірмовим" виразом обличчя без єдиного слова їх висміює. Він показує глядачам оригінальний ролик, а потім просто робить все те ж саме, але з набагато меншими зусиллями.

Кожен його ролик набирає мільйони лайків, а кількість переглядів просто зашкалює. За свої викриття він вже отримав прізвисько "анти-лайфхакер".

Фішка Хабане Ламі - "фірмовий" вираз обличчя та здивовано підкинуті руки в кінці кожного відео, в якому він висміює безглузді поради блогерів-лайфхакерів.

Хабане Ламе

Варто відзначити, що Ламі знімає ролики для ТікТока з березня 2020 року, але тільки зараз до нього прийшла популярність. Його творіння можна побачити на його сторінках в ]]>Instagram]]> та в ]]>ТікТок]]>.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

facebook tweeter live rss