12.06.2021, 21:49

Названо трійку найгірших авто з пробігом: краще не купувати (фото)

Гера Кисмет | Всі новини автора
facebook tweeter live rss
автосалон

Далеко не всі машини здатні радувати своїх власників бездоганною роботою. Особливо, якщо мова йде про покупку авто на вторинному ринку.

Автомобільні експерти визначили трійку найбільш ненадійних вживаних авто, які точно доставлять клопоти з ремонтом, передає Час Пік з посиланням на українські ЗМІ.

Renault

Не надто надійними, як на диво, є автомобілі Renault. "Французи" набрали у відповідному рейтингу тільки 72,6%. Згідно з даними опитувань власників, відразу після покупки на вторинному ринку довелося ремонтувати моделі Scenic (46% випадків) та Megane (57% випадків).

Nissan

На передостанньому місці в рейтингу ненадійності опинилися Nissan, набравши 70,4%. Найбільш "проблемною" виявилася модель Qashqai (2007-2013). 38% власників даної моделі заявили про поломки авто після покупки.

Land Rover

Максимально ненадійним авто визнаний Land Rover - 66,3%. Зокрема, масу клопоту може доставити модель позашляховика Discovery Sport. 43% власників повідомили, що у авто з пробігом була як мінімум одна несправність. Також особливої довіри не викликає модель Discovery (2004-2017): показник несправності - 52%.

Читайте також: На український ринок виходять нові бюджетні авто (фото)

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

facebook tweeter live rss