17.06.2021, 18:38

Євро-2020: Україна здобула перемогу над Північною Македонією

матч

Матч між збірними України та Північної Македонії в рамках Євро-2020, який пройшов сьогодні, виявився дуже нервовим, однак приніс українській збірній перемогу.

Початок матчу видався дуже сумбурним, вже на старті збірна України змогла створити кілька небезпечних моментів, повідомляє Час Пік.

В середині тайму активність переросла в результат. Так, на 29-й хвилині, після першого кутового, Караваєв п'ятою переправив м'яч на дальню штангу, де Ярмоленко, ледь дістаючи, переправив його в сітку - рахунок склав 1:0.

Другий гол української збірної послідував буквально через п'ять хвилин. Ярмоленко дав пас Яремчуку, а той, уникнувши офсайду, точним ударом реалізував вихід один на один.

Напруження першого тайму на цьому не завершилося. На 39-й хвилині збірна Північної Македонії також відправила м'яч у сітку Бущана. Але гол відмінили через офсайд.

Футбольні аналітики відзначають, що в першому таймі українці діяли більш активно, тому 2:0 - цілком заслужений рахунок.

У другому таймі удача посміхнулася і македонцям - 2:1 відразу після незабитого пенальті.

За 10 хвилин до кінця матчу українці також отримали право бити пенальті, проте нічого з цього не вийшло.

У підсумку, після двох матчів в активі української збірної 3 очка. Поки підопічні Шевченка посідають третє місце в групі.