15.09.2021, 13:53

Корисний бур'ян: Названо рослину, яка зміцнює імунітет і лікує від 100 хвороб

Ольга Романец | Всі новини автора
сорняк

Портулак городній є лікувальною рослиною, яка застосовується з давніх часів. Його корисні властивості насправді безмежні і рекомендують рослину при різних захворюваннях.

Про це пише "Про все", передає Час Пік.

Портулак - панацея від багатьох хвороб, і при цьому він є дуже поживним і корисним продуктом. З портулаку роблять салати, окрошку, використовують його як приправу. Всіх властивостей не перерахувати.

Склад портулаку багатий мікроелементами і мінералами. Рослинний бета-каротин, що міститься в рослині, перетворюється в організмі людини в вітамін А і є потужним антиоксидантом. Листя містять аскорбінову, щавлеву і нікотинову кислоти. У рослині є необхідні для організму людини кислоти: альфа-ліноленова кислота; кислота омега-3. Ці кислоти допомагають підтримувати здоров'я, зміцнюють серце і зменшують запалення.

Високий вміст антиоксидантних речовин в портулаку очищає організм від вільних радикалів, нормалізує обмінні процеси і сприяє збереженню здоров'я людини.

Речовини, що містяться в даній рослині, згубно діють на мікробну і патогенну флору. Лікування портулаком допомагає при різних простудних та інфекційних захворюваннях.

Крім того, він добре знімає запалення, а також має кровоспинну властивість. Завдяки високому вмісту в рослині вітаміну К, портулак зупиняє внутрішні кровотечі при виразковій хворобі шлунка і при ураженні кишечника.

Комплекс корисних речовин портулаку збільшує вироблення інсуліну організмом і зменшує рівень цукру в крові.

Вміщені в рослині антибактеріальні речовини допомагають швидше загоювати рани, опіки, обмороження.

Також портулак городній допомагає розслабленню і очищенню кишечника від накопичених шлаків.

Вміст алкалоїдів в рослині допомагає усувати головні болі і різного походження болю.

Крім того, трава надає ефективну дію на відновлення потенції у чоловіків.

портулак

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: