18.01.2022, 21:29

Самостійна і виглядає дуже дорослою: Олена Кравець вивела у світ 18-річну доньку

Марина Началова | Всі новини автора

Актриса "95 Кварталу" Олена Кравець відвідала світський захід разом зі старшою донькою Марією.

45-річна Кравець взяла із собою 18-річну доньку на допрем'єрний показ серіалу "Дикі", передає Час Пік.

В Instagram-stories Кравець виклала кілька кадрів, на яких можна побачити її із Марією.

Мати і дочка постали в різних образах: Олена вдягла довгу сукню вільного крою та світло-коричневі черевики з масивною підошвою, а Марія обрала чорний піджак оверсайз, білу сорочку та широкі чорні штани.

Багато шанувальників зауважують, що 18-річна Марія виглядає старшою за свій вік. Дівчина ще й по-дорослому самостійна: вже в 15 років вона почала жити окремо від батьків.

У недавньому інтерв'ю Кравець зізналася, що сама запропонувала дочці з'їхати на орендовану квартиру. Тоді у них із чоловіком якраз народилися двійнята Ваня та Катя, родина переживала не найкращі часи, їм довелося переїхати з великого орендованого будинку в трикімнатну квартиру. Марії довелося б жити в одній кімнаті з молодшими. А живучи на орендованій квартирі, Маша залишалася ближче до своєї школи та друзів.

"Я подумала, що це питання логістики, питання спілкування з друзями. А у нас народилися два гноми, і я ж не їй їх народила, і вона не зобов'язана доглядати їх і допомагати нам. Це були не її турботи. Вона не повинна нам допомагати", - сказала Кравець в інтерв'ю Маші Єфросініній.

Чоловік Олени Сергій спочатку був проти, щоб їхня неповнолітня дочка жила окремо.

"Тато крутив біля скроні: "Ні, я проти". А я йому: "Ми підстраховані тим, що над нею житимуть наші друзі, під нею живуть її подруги - я знаю їхню маму. Там усі тили прикриті, район охороняється, будинок охороняється, під'їзд охороняється", - розповіла Кравець.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк