08.09.2023, 21:43

Юний плавець із Сєвєродонецька став абсолютним переможцем на змаганнях у Німеччині на 5 дистанціях

спортсмен из северодонецка

Юний плавець-підводник із Сєвєродонецька на змаганнях, що проходили у Німеччині, завоював перші місця на 5 дистанціях у своїй віковій категорії.

Про це ]]>повідомляє]]> пресслужба Сєвєродонецької міської військової адміністрації, передає Час Пік.

"25-27 серпня у м. Ільменау проходили Національні юнацькі ігри Німеччини, де з успіхом виступив вихованець сєвєродонецької ДЮСШ ВВС "Садко" Вадим Сочинський. Вадим став абсолютним переможцем цих змагань на 5 дистанціях у своїй віковій категорії. Вітаємо Вадима Сочинського та його тренера Олега Ковальчука з перемогою", - повідомили в адміністрації та побажали юному сєвєродончанину нових яскравих перемог.

Як повідомлялося раніше, спортсмен з Луганської області потрапив до фіналу першості світу зі стрибків у воду з вежі та отримав Олімпійську ліцензію. Він виступатиме на Олімпійських іграх, які відбудуться у Парижі у 2024 році.