Російські освітні "реформи": У сєвєродонецьких школах дітей навчають користуватися зброєю
![збір автоматів](https://vchaspik.ua/sites/default/files/styles/1200_800/public/story/u12479/avtomat.jpg)
У деяких школах тимчасово окупованого Сєвєродонецька Луганської області росіяни вчать дітей обходитися зі зброєю. Цього вчать на "уроках мужності".
Про це повідомив Telegram-канал "Северодонецк " з посиланням на "адміністрацію" міста, передає Час Пік.
Зазначається, що так звані "уроки" провели силовики "Росгвардії" у 11 та 12 школах. Їх було проведено для учнів 2 та 8 класів. Окупант показував дітям, як правильно збирати та розбирати автомат.
"На окупованих територіях України росіяни застосовують безліч освітніх практик, які спрямовані на мілітаризацію дітей: "Юнармія", дитячі табори, кадетські школи, позаурочні заняття, військово-патріотичні змагання тощо", — йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, на тимчасово окупованих територіях Луганської області російські загарбники включили у шкільну програму з історії РФ розділ про війну в Україні. Урок є обов'язковим для відвідування. Наступного року окупанти хочуть запровадити обов'язкову військову підготовку для учнів старших класів. Це допоможе загарбникам тиснути на дітей та підготувати їх до армії.
Раніше повідомлялось, що в Маріуполі Донецької області учасники ПВК Вагнера провели навчання зі стрільби для підлітків. Відвідування цього заходу також було добровільно-примусовим.
Читайте також: "Школи перетворюють на військові шпиталі": У Генштабі розповіли про медицину на Луганщині
Читайте последние новости Украины и мира в своем смартфоне в приложении Час Пик. |
![]() |