25.05.2021, 19:23

ТМ «Аптека Садівника»: ефективні препарати від хвороб рослин, шкідників і бур'янів

Саша Юркевич | Все новости автора
facebook tweeter live rss
препарати від хвороб рослин, шкідників і бур'янів

Такі проблеми, як бур'яни, хвороби та шкідники, можуть виникнути на будь-якому аграрному підприємстві. Це актуально навіть при правильному догляді та наявності хороших умов для вирощування різних сільськогосподарських рослин.

Засоби захисту рослин допомагають боротися з цими проблемами. Це широкий асортимент продуктів, призначених для розв'язання різних проблем, які можуть торкнути як великі врожаї, так і присадибні ділянки.

Незалежно від джерела проблеми, приказка «профілактика краще, ніж лікування» працює добре. На практиці це означає ряд профілактичних заходів щодо захисту рослин від хвороб, шкідників і небажаної конкуренції у вигляді бур'янів.

Крім створення оптимальних умов для зростання, у якості запобіжного заходу рекомендується використовувати деякі засоби захисту рослин. Найкраще поєднувати екологічні препарати з хімічними.

Сьогодні засоби захисту рослин, поряд з ліками, є найбільш контрольованою і законодавчо регульованою галуззю хімічної промисловості. Дуже дорогий процес дослідження та реєстрації, що супроводжує виведення нового продукту на ринок, займає кілька років. Завдяки цьому правильне використання засобів захисту рослин дозволяє виробляти велику кількість здорової, безпечної їжі.

Засоби захисту рослин від ТМ «Аптека Садівника»

Як провідний виробник засобів захисту рослин на українському ринку, ТМ «Аптека Садівника» пропонує широкий асортимент гербіцидів, фунгіцидів та інсектицидів. Отримати важливу і корисну інформацію, дізнатися все про город та сад можна на сайті компанії. У пропозиції є різні засоби для захисту рослин і сучасні регулятори росту. Всі продукти протестовані на ефективність і безпеку щодо користувача, споживача, сільськогосподарських культур і навколишнього середовища.

Засоби захисту рослин можна розділити як мінімум на кілька груп в залежності від їх функції

1. Від бур'янів

Гербіциди. За способом дії їх можна розділити на дві основні групи: системні та контактні. Перші поглинаються корінням і листям, що гальмує фізіологічні процеси, що відбуваються в рослині. В результаті бур'ян гине. Результати видно приблизно через тиждень після обприскування або поливу. Контактні препарати більш ефективні, тому що вони руйнують частини рослини, з якими вони вступають в прямий контакт. Перші ефекти видно через кілька годин, а надземна частина рослини повністю гине через кілька днів.

2. Від шкідників

Інсектициди, тобто препарати для боротьби з шкідниками, можна розділити на газоподібні (діють через дихальні шляхи), контактні (всмоктуються через покриви тіла) і шлункові (потрапляють в організм шкідника разом з тканинами рослин). Вони розрізняються не тільки механізмом дії, але перш за все змістом і складом дієвих речовин.

3. Від хвороб рослин

Фунгіциди використовуються для профілактики та боротьби із захворюваннями грибкового, бактеріального та вірусного походження. Хвороби рослин поширені в кожному саду або городі, повністю уникнути їх неможливо. Причини можуть бути різними: неадекватні умови, слабкість рослин через заморозки, годування шкідників або середовище, сприятливе для розвитку хвороботворних мікроорганізмів.

Вироблені сьогодні засоби захисту рослин являють собою інноваційні препарати у всіх аспектах, включаючи їх вплив на здоров'я, безпеку людей і тварин, вплив на навколишнє середовище. В результаті вони допомагають оптимізувати сільськогосподарське виробництво, отримувати високоякісні харчові продукти без надмірного використання природних ресурсів.

facebook tweeter live rss