19.02.2018, 14:56

Вибір та придбання нової квартири у новобудовах Луцька

Виктор Белый | Все новости автора

facebook google+ tweeter live rss

Щоб купити квартиру у новобудові Луцька, треба ретельно вивчити цей ринок, ознайомитися з переліком забудовників міста. Багато вигідних варіантів пропонується в будинках, які ще навіть не почали будувати. Чим скоріше прийде термін здачі в експлуатацію, тим дорожче буде квадратний метр житла.

Критерії вибору житла

На квартири від забудовника Луцьк пропонує вигідні умови придбання, житло тут коштує значно дешевше, ніж у столиці. Багато людей с мегаполісів переїжджають до Волині, бо цей край постійно розвивається, така популярність дає багато переваг. Сфера житлового будівництва відчуває небувалий підйом.Багатоповерховий будинок возводиться декілька років, забудовник отримує дозвіл на цей процес и починає продавати житло. Покупці самі стають інвесторами, вони вкладають гроші в створення власного майна. Сучасні квартири від забудовника у Луцьку мають багато переваг перед аналогічними варіантами на вторинному ринку:

 • прогресивні комунікації;
 • нові будівельні матеріали та технології;
 • розвинена внутрішня інфраструктура;
 • високий рівень безпеки.

Остаточні ціни на квартири в новобудовах Луцьк встановлює на мінімальному рівні. Конкуренція між забудовниками теж впливає на цей процес. Великі будівельні компанії використовують всі можливості, щоб переманити потенційних клієнтів, зацікавити їх.

Вибираючи квартири від забудовника у Луцьку, треба пам'ятати про наступні критерії:

 • місце розташування об'єкту нерухомості;
 • екологічна обстановка;
 • транспортна доступність;
 • якість доріг;
 • наявність місць для паркування авто;
 • комунікації;
 • внутрішня та зовнішня інфраструктура.

Не менше значення має планування квартири, поверх, близькість вхідних дверей до ліфту. Менеджер компанії-забудовника запропонує декілька варіантів, розкаже про їхні переваги, умови співпраці. Таким чином можна купити квартиру в новобудові, Луцьк постійно розширюється та розвивається. Вам сподобається тут жити.

Ризики, пов'язані зі співпрацею з забудовником

Перед підписанням угоди треба перевірити надійність вибраної компанії. Усі квартири від забудовника у Луцьку пропонуються ще до введення будівлі в експлуатацію. Така співпраця – це завжди ризик. Щоб зменшити ймовірність шахрайства, треба поспілкуватися з дійсними клієнтами компанії, з'ясувати, які в них залишились враження від співпраці. Щоб купити квартиру в новобудові Луцьк, треба переконатися в надійності майбутнього ділового партнера.

Така співпраця дає й вагомі переваги. Тут ви можете отримати розстрочку платежів на довгий період. При повній оплаті вартості житла пропонуються значні знажки та інші бонуси. Нерідко квартири здають з внутрішнім оздобленням, вам не доведеться витрачатися на ремонт. Таким чином ціни на квартири в новобудовах Луцька стають демократичними. Якщо вираховувати всі майбутні витрати, виявиться, що придбання житла від забудовника – це дуже вигідно. Залишається лише вибрати гідного партнера, з яким ви будете співпрацювати декілька років.

Теги новостей: 
Рубрика - Правозащитник: 
Комментировать
Цитировать
facebook google+ tweeter live rss