06.04.2020, 16:53

Мікрокредитування – швидка позика на банківську карту

Анастасия Ягужинская | Все новости автора

facebook google+ tweeter live rss

Сьогодні спостерігається великий попит на мікрокредитування. І це не дивно, адже такий вид мікрофінансування є одним з найважливіших та затребуваних в Україні. Завдяки такій послузі не потрібно йти в банк, щоб отримати потрібну суму. Зараз ця процедура проходить в режимі онлайн та займає дуже мало часу. Така послуга має низку позитивних моментів, але тут дуже важливо знайти перевіреного партнера в цій справі.

Як отримати позику на карту?

З прогресуючим розвитком ринку фінансових послуг мікрокредитування дуже швидко стало популярним.  Уже ціла низка клієнтів знайшли свого надійного кредитора на https://credit-10.com/ua-ua/dinero-osobystyi-kabinet/ . Саме Дінеро займається видачою швидких позик та має трирічний досвід в цій справі. За цей час фінансова компанія вже надбала значну клієнтську базу та велику кількість позитивних відгуків.

Але якщо людина хоче вперше розпочати співпрацю з МФО, то для цього потрібно ознайомитись з деякими правилами, які допоможуть за короткий час отримати потрібну суму.

  1. Для початку потрібно оформити особистий кабінет в Дінеро. Достатньо просто натиснути на «подати заявку» та заповнити форму. Там треба ввести свої особисті дані: ПІБ, номер телефону, адресу, код. Щоб ця процедура пройшла швидше, можна відкрити особистий кабінет за допомогою відомої соціальної мережі.
  2. Далі потрібно дочекатися схвальної відповіді від фінансової компанії, після чого до аккаунту прив’язується власна банківська карта клієнта.
  3. Наступний етап – підтвердження ознайомлення з угодою МФО, шляхом отримання смс з кодом.
  4. Така процедура займає не більше 20 хвилин. Потім задана сума перераховується на банківську карту, яку клієнт прикріпив до особистого кабінету.

Таким чином, мікрокредитування проходить дуже швидко. Людина отримує потрібні гроші не виходячи з дому. Але обов’язково при собі потрібно мати діючий мобільний телефон, особисту банківську карту, а от чого не має бути, так це прострочень в фінансових компаніях. Адже повинна бути цілковита довіра між клієнтом та кредитором.

Переваги мікрокредитування в Україні

Все більше людей віддають перевагу саме мікрокредитуванню, адже це гарна нагода отримати потрібну позику за короткий час. Щоб порівняти пропозиції по кредитам можна звернутися до https://credit-10.com/ua-ua/mikrokredyty-na-kartku/, де легко знайти потрібну інформацію, стосовно строків, суми та ставки, які може надати фінансова компанія. Також тут можна побачити відгуки інших клієнтів. Завдяки такій послузі вдасться швидко визначитись, де отримати мікрозайми в Україні.

Звичайно ж, мікрокредитування має низку переваг. Особливо це стосується тих, хто звернувся вперше за позикою. Так МФО Дінеро пропонує новим клієнтам відсоток для виплат першої позики мінімальний. Окрім цього, до плюсів мікрокредитування слід віднести наступні пункти:

  • кошти можуть списуватись через кабінет клієнта з прикріпленої карти;
  • мінімальна кількість документів, а довідка про доходи взагалі не потрібна;
  • можливість продовження терміну угоди;
  • сума та проценти розраховуються за допомогою онлайн-калькулятора;
  • позика не потребує застави;
  • заявка, яку подає клієнт розглядається до 5 хвилин.

Тому можна з впевненістю сказати, що мікрозайм – це швидка та зручна послуга, яка має безліч переваг і відмінно підходить для тих, кому потрібно отримати певну суму за мінімальний строк.

Теги новостей: 
Рубрика - Правозащитник: 
Комментировать
Цитировать
facebook google+ tweeter live rss