01.09.2020, 22:51

Тариф на електроенергію: у Верховній Раді вирішили, як українці будуть платити за електрику в під'їздах

Марина Началова | Всі новини автора
тариф электроэнергия

Верховна Рада врегулювала питання з тарифами на електроенергію, яка використовується для функціонування спільного майна в багатоквартирних будинках.

Тепер такий тариф прирівнюється до тарифу на постачання електроенергії населенню, передає Час Пік з посиланням на українські ЗМІ.

Відповідний закон №2098 був прийнятий парламентом у другому читанні і в цілому. За нього проголосували 276 народних депутатів.

Документ покликаний усунути спірні моменти в законодавстві, через які багатоквартирні будинки не завжди підпадали під визначення "побутовий споживач", в зв'язку з чим за електрику, яке використовується для освітлення під'їздів та дворів, роботи ліфтів, домофонів, насосів і т.п. доводилося платити за тарифами, як для промисловості.

Тепер же за забезпечення електрикою спільного майна багатоквартирного будинку українці будуть платити за пільговим тарифом, як для населення.

Депутати вважають, що ухвалений закон дозволить уникнути можливого зростання тарифів на послугу з утримання багатоквартирних будинків і знизить соціальну напруженість.

Нагадаємо, що стали відомі ціни на газ у вересні: у яких постачальників дешевше.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк