08.09.2020, 07:37

Як не втратити субсидію через зміну постачальника газу: У Мінсоцполітики озвучили деталі

Ольга Романец | Всі новини автора

facebook tweeter live rss
газ

Українці можуть змінити постачальника газу, якщо поточний їх не влаштовує, але про це потрібно повідомити в органи соцзахисту, щоб не втратити нараховану субсидію. Тільки після інформування органів соцзахисту держдопомога буде нарахована правильно.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства соціальної політики України, передає Час Пік.

Як відомо, 1 вересня в Україні запрацював ринок природного газу. Цей проект передбачає, що українці зможуть самостійно вибирати, у якої компанії і за якими цінами купувати блакитне паливо.

Для розрахунку розміру житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, щомісяця органи соціального захисту населення отримують від виконавців послуг відомості про забезпеченість громадян послугами та розмір цін і тарифів на житлово-комунальні послуги та платежів за такі послуги, у тому числі постачання та розподіл природного газу .

"Ці відомості отримуються на підставі отриманої від пільговиків та одержувачів житлових субсидій інформації про набір одержуваних ними житлово-комунальних послуг, а також про дані підприємств - постачальників цих послуг (назва, код ЄДРПОУ, номер особового рахунку). Своєчасне надання інформації про зміну виконавців ЖКП забезпечить актуальний і правильний розрахунок розміру субсидій і пільг", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Пенсії для людей з інвалідністю: у Мінсоцполітики розповіли, на які виплати можна розраховувати

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

facebook tweeter live rss
n