27.09.2020, 18:56

Всіх українців, які звертаються за субсидіями, чекають перевірки: приховати не вдасться нічого

Марина Началова | Всі новини автора

facebook tweeter live rss
субсидии

Кожного українця, який звернеться із заявою на отримання субсидії, очікує кілька етапів перевірок. Особиста інформація громадянина потрапить в спеціальну базу.

На спеціальній платформі будуть зберігатися паспортні дані та ідентифікаційний код, інформація про банківські рахунки, фактичне місце проживання, дані з податкової, розповів юрист Олександр Плахотник виданню "Обозреватель", передає Час Пік.

Крім того, база буде поповнюватися даними з різних реєстрів. Тобто можна буде відстежити інформацію про великі покупки субсидіанта, реєстрацію автомобіля або нерухомості.

Як зазначає Плахотник, громадянин, подаючи заяву на субсидію, підписує згоду на збір, обробку і використання своїх персональних даних. Проблеми можуть виникнути, якщо платформа, на якій збираються дані, недостатньо захищена. Сама ж перевірка цілком відповідає законодавству.

Яка інформація про субсидіанта стане доступна державі:

  • про зареєстровані транспортні засоби;
  • про митне оформлення ввезених в Україну транспортних засобів;
  • про факти порушення прикордонного режиму, режиму на пунктах пропуску на державному кордоні України або на КПВВ;
  • про сплату громадянином штрафів за вчинення кримінального або адміністративного правопорушення;
  • реквізити виданих громадянинові документів, а також документів, на підставі яких видані такі документи, викрадених, загублених документів, місця проживання;
  • про джерела доходів, отриманих фізичними особами від податкових агентів, ознаки наявності доходу, отриманого фізособою від здійснення підприємницької чи незалежної професійної діяльності.

Читайте ще: Стали відомі ціни на газ у вересні: у яких постачальників дешевше

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: 
facebook tweeter live rss
n