09.07.2021, 12:28

Укрзалізниця презентувала перший інклюзивний приміський поїзд

Леся Матвеева | Всі новини автора
Укрзализныця презентовала первый инклюзивный пригородный поезд

АТ "Укрзалізниця" презентувала перший інклюзивний приміський поїзд, який пройшов капітально-відновлювальний ремонт та модернізацію на Київському електровагоноремонтному заводі за кошти залізниці.

"Укрзалізниця" 9 липня презентувала перший інклюзивний приміський потяг, повідомляє Час Пік.

У компанії заявили, що це перший в Україні поїзд, пристосований для подорожей людей з інвалідністю.

"Поступово робимо "Укрзалізницю" інклюзивною. Всі люди повинні мати рівні можливості під час подорожі по залізниці, в тому числі і в приміському сполученні. Цей поїзд стане прикладом для подальших робіт з модернізації приміського рухомого складу", - зазначив в.о. голови правління "Укрзалізниці" Іван Юрик.

Як розповіли в прес-службі УЗ, в ході модернізації реалізовано нові технічні рішення, які дозволять підвищити комфорт у подорожі для всіх пасажирів, включаючи людей з інвалідністю та велосипедистів.

Новий електропоїзд має вагони, обладнані для доступу людей з інвалідністю, з місцями для людей на інвалідних візках, пандусами, кнопками виклику поїзної бригади, всі покажчики нанесено шрифтом Брайля. Крім того, в поїзді замінили ряд систем та деталей інтер'єру. Серед основних - встановлено кріплення для велосипедів.

На модернізацію поїзда "Укрзалізниця" направила 70,6 млн грн, на інклюзивні вагони – майже 2,2 млн грн.

До кінця 2021 року компанія планує провести капремонти ще 6 поїздів. У фінплані "Укразалізниці" на ці цілі передбачено 300 млн грн.

Голова Національної Асамблеї людей з інвалідністю України та Уповноважений президента з прав людей з інвалідністю Валерій Сушкевич повідомив, що найближчим часом такі вагони повинні з'явитися не тільки у Київській області.

Укрзализныця презентовала первый инклюзивный пригородный поезд Укрзализныця презентовала первый инклюзивный пригородный поезд Укрзализныця презентовала первый инклюзивный пригородный поезд Укрзализныця презентовала первый инклюзивный пригородный поезд ​​​​​​​Укрзализныця презентовала первый инклюзивный пригородный поезд Укрзализныця презентовала первый инклюзивный пригородный поезд ​​​​​​​Укрзализныця презентовала первый инклюзивный пригородный поезд

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк