09.12.2021, 07:49

"Нова пошта" змінює тарифи з 1 січня: що зміниться

Ольга Романец | Всі новини автора
Новая почта

З 1 січня 2022 року "Нова пошта" оновлює тарифи і вводить нові послуги.

Про це повідомляє прес-служба компанії, передає Час Пік.

Перше оновлення - нова послуга з доставки документів за 40 гривень. Ціна буде фіксованою на весь рік, а в її вартість вже включений фірмовий картонний конверт.

Друге оновлення - продовження акційного тарифу на доставку в почтоматы за 35 гривень, а також накладений платіж без комісії на перший квартал 2022 року. З 1 квітня вартість доставки в поштомат буде 45 гривень незалежно від географічного напрямку і ваги відправлення по всій території України.

Третє оновлення - тариф за доставку, коли покупці відразу після огляду у відділенні хочуть повернути посилку з невідповідним товаром. З 2022 року вартість складе 15 гривень за посилку вагою до 30 кг, що істотно нижче вартості базової відправки.

Четверте оновлення - спрощення тарифних зон, яке дозволить клієнтам швидше орієнтуватися у вартості доставки. З 2022 року вона буде розраховуватися в залежності від пунктів призначення, за трьома тарифними зонами:

  • по місту та його передмістю;
  • між містами України;
  • з / в селище міського типу або село.

П'яте оновлення - при доставці в межах міста і його передмістя вводиться три тарифи за вагою посилок: маленька - до 2 кг, середня - до 10 кг і велика - до 30 кг. Посилки до 2 кг коштуватимуть 40 гривень, до 30 кг - 80 гривень. В ціну вже входитиме комісія за оголошену вартість до 1000 гривень, незалежно від того куди буде доставлена посилка - у відділення або поштомат.

Також з 1 січня 2022 року компанія змінює тарифікацію на доставку і забір посилок кур'єром з адреси. Тепер при замовленні послуг кур'єра не потрібно прив'язуватися до ваги. За будь-яку посилку до 30 кг буде фіксована вартість +30 гривень, а для відправлень понад 30 кг буде +90 грн за кожні 100 кг.

Також доставка кожної посилки в експрес-накладній з декількома місцями стане тарифікуватися по-новому. Буде оцінюватися кожна посилка за окремим тарифом: посилка з максимальною вагою - за базовим тарифом, всі інші - за зниженим.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: