17.01.2022, 16:29

"Ковідна тисяча" для підлітків: у МОН запропонували, на що можна буде витратити кошти

Марина Началова | Всі новини автора

Український уряд розглядає проект розширення програми "єПідтримка" на неповнолітніх громадян, які вакцинувалися від коронавірусу.

Президент Володимир Зеленський ще тиждень тому дав доручення Кабміну підготувати окрему програму виплати 1000 гривень українцям віком 12-18 років, які пройшли повний курс вакцинації від COVID-19.

Сьогодні на селекторній нараді под головуванням президента Міністерство освіти і науки надало пропозиції стосовно розширення програми "єПідтримка" на дітей віком 14-18 років, повідомила прес-служба ОПУ

Зокрема, з’явиться можливість використовувати вказані кошти на позашкільну освіту. Також опрацьовується рішення щодо такої можливості для дітей у віці 12-14 років.

Крім того, як доповіли урядовці, найближчим часом на засіданні Кабінету Міністрів буде ухвалено рішення щодо можливості використання коштів за програмою "єПідтримка" вакцинованими особами, старшими за 60 років.

Нагадаємо, програма "єПідтримка" для повнолітніх вакцинованих українців стартувала 19 грудня. "Віртуальну" 1000 гривень можна витратити на книги, залізничні квитки, похід у кінотеатр, музей, спортзал. Для пенсіонерів буде доступною можливість купити ліки.

Поки що кошти можна отримати лише за допомогою сервісу "Дія", хоча пізніше в Уряді обіцяють розробити офлайн-інструмент отримання "ковідної тисячі".

Наразі деякі українські банки вже почали видавати пластикові картки "єПідтримка".

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: