21.04.2022, 11:56

"Енергоатом" наполягає на запровадженні санкцій проти "Росатома" та блокуванні ряду російських проєктів

Леся Матвеева | Всі новини автора
"Энергоатом"

Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом" вже надала та продовжує надавати пропозиції до пакетів санкцій проти РФ за військову агресію та злочини в Україні.

ДП "НАЕК "Енергоатом" вимагає заблокувати низку проєктів, за якими російська державна корпорація з атомної енергії "Росатом" намагається укласти контракти. Про це, з посиланням на керівника компанії Петра Котіна, ]]>повідомляє ]]>"Енергоатом" у Telegram, передає Час Пік.

Як розповів в інтерв'ю виданню "ЕнергоБізнес" керівник ДП НАЕК "Енергоатом" Петро Котін, серед вимог:

  • блокування світовим співтовариством будь-якої зовнішньоекономічної діяльності корпорації "Росатом" та її дочірніх компаній;
  • арешт рахунків;
  • виключення "Росатома" й російських представників із міжнародних організацій та профільних технічних асоціацій і форумів.

"Наші пропозиції стосуються проєктів Росатома в Бангладеші, Індії, Китаї, Туреччині та ще низки проєктів, контракти за якими вони намагаються укласти. МЗС України доносить нашу позицію, а в уряді розробляється новий перелік санкцій проти російських компаній", – сказав Котін.

Він зазначив, що якщо заблокувати існуючий проєкт, то будь-якій компанії доведеться шукати, як його добудовувати, що з ним робити, а "це дуже складно. Більш ймовірно зупинити проєкт, який тільки готується".

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк