09.11.2022, 08:50

В Україні планується масштабне скорочення державних службовців

Иллюстративное фото / Открытый источник

Уряд ініціює реформу скорочення державного апарату. Пропонується скоротити кількість міністерств, центральних органів виконавчої влади та їх працівників, об'єднати функції забезпечення роботи чиновників усіх органів влади та позбутися непотрібних державних підприємств.

В Україні розробляється реформа, згідно з якою кількість чиновників у країні зменшиться вдвічі. З документом вдалося ]]>ознайомитися ]]>виданню "Економічна правда", передає Час Пік.

Уряд налаштований провести в Україні реальну реформу, яка включатиме не лише скорочення кількості чиновників, а й зміну підходів до роботи державного апарату та визначення розмірів оплати праці.

Мета запропонованої реформи - підвищити ефективність роботи чиновників та урізати витрати на їх утримання. Автори реформи підрахували, що звільнення чиновників дозволить щороку заощаджувати 15 млрд гривень.

Запропонована реформа стосуватиметься лише державних службовців. До них належать працівники Офісу президента, уряду, Верховної Ради, міністерств, центральних органів виконавчої влади та їх територіальних органів, обласних та районних адміністрацій, судів та інших державних установ.

За ]]>даними ]]>видання "Дзеркало.Тиждень", цей проєкт вже узгоджений.

.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк