12.12.2022, 22:32

Для відновлення енергетичної системи Україні потрібно близько мільярда доларів, - Шмигаль

Віктор Білий | Всі новини автора

Для відновлення критичної інфраструктури Україні знадобиться екстрена підтримка електроенергетики, яка оцінюється у 500 мільйонів доларів США. Орієнтовна вартість екстреної підтримки сектора централізованого теплопостачання оцінюється ще в 500 мільйонів доларів.

На цьому наголосив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль на засіданні Ради Організації економічного співробітництва та розвитку, передає Час Пік.

"Останні атаки РФ призвели до того, що половина енергетичної інфраструктури України була пошкоджена. Ці пошкодження призвели до дестабілізації електромережі та необхідності застосування планових та позапланових відключень електроенергії. Це впливає на всі сектори економіки та соціального життя України", - наголосив Шмигаль.

Водночас за словами прем'єр-міністра, загальні потреби у відновленні та відновленні лише станом на 1 червня 2022 року оцінюються у $349 мільярдів.

За попередніми оновленими оцінками Світового банку та Уряду України, потреби на відновлення зростуть до 500-600 млрд доларів.

Читайте також: Всі теплові та гідроелектростанції пошкоджені після восьми хвиль ракетних атак, - Шмигаль

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: