19.02.2023, 11:42

В Україні стартував прийом заявок на виплату 16 тисяч гривень: хто може отримати гроші

Виктор Белый | Всі новини автора

З 16 лютого стартував спільний проєкт Міністерства у справах ветеранів України та Червоного Хреста України щодо підтримки ветеранів війни. Ветерани війни з інвалідністю 1-ї та 2-ї групи, отриманої в результаті бойових дій, зможуть отримати по 16 тисяч гривень.

Про це повідомила пресслужба уряду України, передає Час Пік.

Як подати заяву на отримання допомоги?

Перед тим, як подавати заявку, переконайтеся, що у вас є електронний підпис.

  • Зайдіть на сторінку сайту ]]>www.eveteran.gov.ua]]>.
  • Для початку перейдіть на посилання "Надання підтримки особам з інвалідністю в результаті війни".
  • Пройдіть електронну ідентифікацію та аутентифікацію за допомогою інтегрованої системи електронної ідентифікації, електронного підпису, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису.
  • Перевірте своє прізвище, ім'я, по батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків та вкажіть свій міжнародний номер банківського рахунку IBAN, номер телефону та адресу електронної пошти. Якщо у вас немає банківського гривневого рахунку, ви можете відкрити його в одному з банків на вибір та дізнатися його міжнародний номер IBAN. Якщо міжнародний номер банківського рахунку IBAN змінився, необхідно подати нову заяву на сайті ]]>www.eveteran.gov.ua]]>.
  • Перед надсиланням заяви перевірте ще раз свої дані та погодьтеся на обробку та передачу даних про себе для отримання грошової допомоги від міжнародної організації.
  • Заява буде направлена до Мінветеранів, де буде верифіковано наявність статусу ветерана війни – особи з інвалідністю І чи II групи заявника у Єдиному державному реєстрі ветеранів війни.

Якщо особа відповідає цьому критерію, знеособлені дані заявника в автоматичному режимі передаються до Червоного Хреста України для подальшої виплати допомоги на зазначений у заяві банківський рахунок.

Повідомлення про нарахування чи відмову не надсилатиметься заявникам з міркувань безпеки даних ветеранів війни.

Тому, у разі неотримання виплати у вказаний термін, дзвоніть Мінветеранів за номером: +380636889596.

Читайте також: В Україні змінено порядок видачі допомоги сім'ям загиблих військовослужбовців

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк