14.04.2023, 09:51

Україна внесла Xiaomi до переліку міжнародних спонсорів війни

Иллюстративное фото / Открытый источник

Національне агентство із запобігання корупції (НАЗК) України внесло китайську корпорацію Xiaomi Corporation до переліку міжнародних спонсорів війни.

Причиною внесення до переліку міжнародних спонсорів війни стало те, що компанія не просто продовжила свою роботу в рф після повномасштабного вторгнення, але й досі залишається лідером з продажів смартфонів в державі-терористі. Про це ]]>повідомила ]]>прес-служба НАЗК.

Зазначається, що 2018 року й до сьогодні Xiaomi займає перше місце з продажів в інтернет-магазинах РФ, а також має велику мережу офіційних авторизованих роздрібних магазинів Mi Store по всій країні.

У 2021 році компанія стала лідером за обсягом виробництва смартфонів у світі, також виробляє побутову техніку, планшети, смарт-годинники, програмне забезпечення, електросамокати, електровелосипеди та багато іншого.

"Поки росіяни бомбили мирні українські міста, Xiaomi встигла збільшити поставки в рф на 39% у третьому кварталі 2022 року порівняно з попереднім.

Так, протягом 2022 року року Xiaomi подвоїла свою частку ринку та зараз є лідером продажів смартфонів в країні-агресорці. У липні 2022 року Xiaomi та її суббренд POCO разом займали 42% російського ринку смартфонів, маючи перше місце за обсягом продажів.

За офіційним даними, у 2021 році російський підрозділ Xiaomi отримав виручку на 202 млн. дол. США. Це величезні кошти, з яких сплачуються не менш серйозні суми податків. Потім за рахунок цих самих податків утримується й російська армія, яка сьогодні вбиває українців...

НАЗК вже внесло 21 компанію до переліку міжнародних спонсорів війни. Усі включені до переліку компанії вносяться до бази даних World-Check, що здійснює облік осіб і організацій із підвищеним ризиком та використовується в усьому світі для виявлення та управління фінансовими, регуляторними та репутаційними ризиками", - йдеться у повідомленні НАЗК.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: