02.05.2023, 10:44

Нова пошта почне відкривати рахунки клієнтам та видавати платіжні картки

"Новая почта" начнет открывать счета клиентам и выдавать платежные карты

Компанія NovaPay отримала розширену ліцензію Національного банку України, яка дозволить надавати нові послуги фізичним особам та бізнесу. Тепер компанія зможе відкривати рахунки клієнтам та здійснювати еквайринг. "Нова пошта" анонсувала запуск мобільної програми.

NovaPay отримала розширену ліцензію НБУ. Відповідне рішення регулятор ухвалив 28 квітня 2023р. NovaPay стала однією з перших українських фінтех-компаній, яка отримала ліцензію із таким широким переліком послуг. Про це ]]>повідомляє ]]>прес-служба "Нової пошти", передає Час Пік.

Тепер NovaPay має можливість:

  • відкривати і обслуговувати рахунки приватних і корпоративних клієнтів,
  • випускати картки до рахунків фізичним особам,
  • здійснювати еквайринг, тобто безготівковий прийом платежів, для бізнесу,
  • забезпечувати перекази без відкриття рахунку,
  • кредитувати платіжні операції,
  • приймати гроші на рахунок і видавати їх тощо.

На першому етапі нові платіжні послуги отримають користувачі поштового сервісу "Нової пошти".

"Для нас це "зелене світло" на розширення існуючих фінансових послуг для клієнтів та повне перезавантаження бізнес-моделі NovaPay. Ми готуємо усю технічну базу і внутрішню інфраструктуру для реалізаціі нової довгострокової стратегії компанії. Відкриття рахунків та власна емісія карток зробить розрахунки для клієнтів та між ними швидшими та зручнішими. В першу чергу, це полегшення відчують споживачі Нової пошти, а у подальшому – і ті, хто не пов’язаний з логістикою. Головне – усі продукти і послуги будуть доступні як у відділеннях Нової пошти, так і в мобільному додатку, що зʼявиться вже цього року", – наголосив Андрій Кривошапко, СЕО NovaPay.

Довідка: NovaPay (НоваПей) це міжнародний фінансовий сервіс, який входить до групи компаній "Нова пошта" та забезпечує її зручними, швидкими та надійними платіжними сервісами в онлайні та офлайні, якими користуються мільйони українців. За даними НБУ за 2022 рік, компанія займає 45% загального обсягу внутрішньодержавних грошових переказів.

Еквайринг – послуга банку, що дозволяє за допомогою POS-терміналу приймати до оплати платіжні картки міжнародних та національних платіжних систем за товари, роботи та послуги.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк