14.07.2023, 09:18

Ощадбанк перестане виплачувати пенсії та соцдопомогу на картки: кому необхідно пройти фізичну ідентифікацію до 1 вересня

Ощадбанк

Ощадбанк повертає обов'язкове проходження фізичної ідентифікації для пенсіонерів та одержувачів соціальної (адресної) допомоги серед ВПО. З 1 вересня видаткові операції за картковим рахунком буде скасовано, якщо одержувач не пройде фізичної ідентифікації.

З 1 вересня Ощадбанк не виплачуватиме пенсії та соцдопомогу на картки українцям-переселенцям, якщо одержувач не пройде фізичної ідентифікації. За ]]>інформацією ]]>прес-служби банку, така вимога існувала і раніше, але була тимчасово скасована через карантинні обмеження, пов'язані з COVID-19, передає Час Пік.

"Нагадуємо, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №637 від 05.11.2014 пенсіонерам – внутрішньо переміщеним особам, які мають електронне пенсійне посвідчення (ЕПП), та одержувачам соціальної (адресної) допомоги – внутрішньо переміщеним особам необхідно проходити фізичну ідентифікацію в будь-якому відділенні Ощадбанку кожні шість місяців.

До отримання ЕПП пенсіонери – внутрішньо переміщені особи мають проходити фізичну ідентифікацію в будь-якому відділенні Ощадбанку кожні три місяці", - йдеться у повідомленні.

Фізична ідентифікація відбувається в три етапи:

  • Особисте звернення пенсіонера або одержувача соціальної допомоги  до будь-якого відділення Ощадбанку. При собі слід мати паспорт або інший документ, що посвідчує особу, та основну платіжну картку або основне ЕПП.
  • Пред’явлення працівнику Ощадбанку одночасно основної платіжної картки або основного ЕПП та паспорта або іншого документа, що посвідчує особу.
  • Проведення пенсіонером або одержувачем соціальної допомоги операції отримання готівки або перегляду залишку коштів на рахунку через касовий POS-термінал (тобто виконання операції, яка передбачає введення особою ПІН-коду) або встановлення/зміни ПІН-коду з використанням основної платіжної картки або основного ЕПП.

За відсутності проходження фізичної ідентифікації одержувачами пенсій або соціальних виплат з числа внутрішньо переміщених осіб Ощадбанк зупинятиме видаткові операції за картковим рахунком.

Пропонуємо до перегляду:

Презентуємо вам п’ятий епізод анімаційного серіалу "Хробаки", присвячений неадекватності хворої влади однієї неназваної країни та її наслідкам.

Серіал створено лисичанською студією "Час Пікчерз продакшн". Автор ідеї Vit Richer, інтерв'ю з яким можна почитати тут.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк