21.05.2024, 13:05

Укренерго відмінило денне обмеження світла в усіх областях: коли будуть застосовуватись графіки погодинних відключень

Укрэнерго отменило дневное ограничение света во всех областях

Диспетчерський центр "Укренерго" відмінив обмеження споживання електроенергії в усіх областях України 21 травня з 11:00 до 17:00. Однак увечері графіки погодинних відключень все ж таки будуть застосовуватися.

В усіх регіонах України 21 травня з 11:00 до 17:00 було знято обмеження на споживання електроенергії. З 17:00 до опівночі в усіх регіонах діятимуть графіки аварійних відключень електроенергії. Про це ]]>повідомили ]]>в "Укренерго", передає Часч Пік.

"Диспетчерський центр "Укренерго" скасував обмеження споживання в усіх областях. Це стало можливим завдяки зменшенню хмарності в усіх регіонах. Промислові та дахові сонячні електростанції збільшили обсяги виробництва, відповідно – дефіцит в енергосистемі зменшився. Також українська енергосистема на запит оператора енергосистеми Польщі зараз приймає надлишки електроенергії з цієї країни", - ]]>йдеться ]]>у повідомленні.

Ввечері в усіх регіонах України діятимуть графіки погодинних відключень для промислових та побутових споживачів з 17:00 до 24:00.

Споживачів просять по можливості перенести заплановане на вечір або на ніч використання енергоємних приладів на денні години.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк