28.05.2024, 10:22

"Нова пошта" запустила доставку між країнами Європи

"Новая почта" запустила доставку между странами Европы

Український поштовий оператор "Нова пошта" запустив доставку між країнами Європи, де компанія працює під брендом Nova Post. 

Nova Post – бренд, під яким працює Нова пошта в Європі - запровадила нову послугу для клієнтів за кордоном. Відтепер легко, безпечно та швидко можна відправити документи, посилки чи вантажі до 100 кг не тільки з Європи в Україну чи навпаки, але й між європейськими країнами, де є відділення Nova Post. Про це повідомили у прес-службі "]]>Нової пошти]]>", передає Час Пік.

ослуга вже доступна у всіх країнах присутності крім Молдови, Румунії та Сполученого Королівства. Термін доставки між країнами - від 2-х днів.

Між країнами Європи Nova Post доставляє у відділення, на адресу, в поштомат або в пункт видачі посилок. Вартість доставки залежить від ваги відправлення та відстані між країнами. 

"На прикладі відправки з Польщі: доставка посилки вагою 2 кг до Німеччини у відділення Nova Post коштуватиме 43 злотих, а в Іспанію - 65 злотих. Плюс 10 злотих до вартості, якщо скористатись послугою доставки посилки на адресу кур’єром.

Для оформлення міжнародних відправлень також доступні наші зручні діджитал інструменти: мультимовний сайт, мобільний застосунок, бізнес кабінет, де клієнт може не тільки створити посилку, але й викликати кур’єра, оплатити доставку, дізнатись графік роботи та адресу найближчого відділення чи пункта видачі посилок, а також відстежувати переміщення відправлення в реальному часі", - йдеться у повідомленні.

Для отримання додаткової інформації про тарифи, доставку між країнами Європи чи перелік заборонених до перевезення товарів потрібно:

  • відвідати ]]>сайт]]>
  • вибрати країну, з якої відбуватиметься відправка,
  • перейти до розділу Міжнародна доставка, 
  • Вибрати розділ Надіслати до інших країн.

Детальніше про доставку з України до Європи та тарифи можна дізнатися за ]]>посиланням]]>.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк