22.03.2021, 20:31

В Україні відкрили справу проти 23 російських артистів, що виступали в окупованому Криму

Марина Началова | Всі новини автора

Прокуратура Автономної Республіки Крим та м. Севастополя відкрила кримінальну справу стосовно 23 російських артистів, які у 2018 році незаконно прибули до тимчасово окупованого Криму, щоб виступити на відкритті Кримського мосту.

Про це відомство повідомило у своєму Телеграм-каналі, передає Час Пік.

"За процесуального керівництва прокуратури автономії розпочато кримінальне провадження за фактом незаконного в’їзду\виїзду з\на окупований півострів 23 російських артистів, що прямували до Криму для виступу на концерті з нагоди відкриття незаконно побудованого мосту через Керченську протоку. Кримінальне провадження розпочато за зверненням голови ГО «Євромайдан-Крим» Сергія Мокренюка. Протиправні дії зазначених громадян Російської Федерації кваліфіковано за ч. 2 ст. 332-1 КК України, досудове розслідування буде здійснюватися СУ ГУ СБУ в АР Крим", - йдеться в повідомленні.

Мокренюк опублікував у Фейсбуці відповідний витяг з ЄРДР, у якому вказано, що кримінальне провадження відкрито стосовно Дмитра Харатьяна, Валерії, Олександра Маршала, Зари, Діми Білана, Дениса Майданова, Олександра Скляра, Ольги Кормухіної, Лариси Доліної, Олени Свиридової, Романа Пашкова, Олега Газманова, Жасмін, Григорія Лепса, Юліанни Караулової, Олександра Буйнова, Пелагеї, Стаса П'єхи, Олега Шаумарова, Юлії Волкової, Руслана Тагієва, Марини Кім, Наталії Колесникової (Майданової).

Раніше повідомлялося: Євросоюз ввів нові санкції проти Росії за порушення прав людини

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: