11.10.2021, 08:01

У крові померлого нардепа Полякова знайшли метадон: розглядається дві версії смерті

Леся Матвеева | Всі новини автора
Антон Поляков

У крові народного депутата групи "За майбутнє" Антона Полякова, який помер 8 жовтня, виявлена невелика доза алкоголю та метадон. Правоохоронці розглядають дві версії події.

Спікер МВС Артем Шевченко підтвердив, що в організмі померлого нардепа Антона Полякова виявили метадон. Про це він розповів в ефірі ток-шоу "Хард з Влащенко" на телеканалі "Україна 24", передає Час Пік.

"Судово-медичні експерти повідомили слідству, що в організмі загиблого є крім алкоголю, невеликої дози (про що повідомив начальник Київської поліції), є також така хімічна речовина як метадон. Але, який саме це був метадон, коли він потрапив в організм відносно часу смерті і, як це могло вплинути на смерть потерпілого - буде встановлено після глибоких досліджень", - заявив Шевченко.

Він уточнив, що розглядається дві версії події, однак підозри у справі ще нікому не вручено.

"Версії дві - або був злочинний характер смерті, або ні. Або він сам вжив препарат, який, можливо, став причиною смерті, або його отруїли. Іншого не може бути", - сказав Шевченко.

Нагадаємо, 33-річний нардеп Антон Поляков помер раптово в ніч на 8 жовтня. Йому стало погано в таксі, чоловіка намагалися реанімувати лікарі швидкої, пізніше медики констатували смерть. Експертиза встановила, що смерть нардепа настала через гостру коронарну недостатність, гостру ішемічну хворобу серця.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк