05.12.2021, 09:47

Родина катів та вбивць з Сєвєродонецька: суд визнав винними 3 осіб, серед них підліток

Леся Матвеева | Всі новини автора
суд признал виновными

На Луганщині суд виніс обвинувальний вирок у резонансній справі. Засуджено родину, в тому числі підлітка, за умисне вбивство, тортури та згвалтування.

До набрання вироком законної сили обвинувачені перебуватимуть під вартою, повідомляє Час Пік з посиланням на прес-службу Луганської обласної прокуратури.

Родина з міста Сєвєродонецька засуджена за низку тяжких та особливо тяжких злочинів.

"Відповідно до матеріалів обвинувачення, у червні 2020 року члени родини, зустрівши знайомого біля житлового будинку, звинуватили його в крадіжці майна. Під час конфлікту дорослі та 16-річний підліток по черзі почали бити чоловіка ногами та руками в різні частини тіла, змушуючи зізнатися у скоєнні злочину.

Нападники із залякуванням та погрозами відвели потерпілого до гуртожитку за місцем їх проживання, де продовжили катування. Вони наказали чоловіку лягти на підлогу обличчям донизу, позбавили його можливості пересування, обв’язавши тканинною мотузкою шию, тулуб, руки та ноги", - йдеться в повідомленні.

Жорстокі кати з використанням дерев'яної ніжки табурета завдали потерпілому численні удари по голові, тулубу та ногах. Всього йому нанесено не менше 100 ударів.

Знущання над жертвою продовжилися зґвалтуванням, до якого вдалася жінка. Після тривалого катування чоловік задушив потерпілого мотузкою. За висновком судово-медичної експертизи, основною причиною смерті потерпілого стала механічна асфіксія - удушення.

Сєвєродонецький міський суд Луганської області визнав обвинувачених винними у скоєнні інкримінованих злочинів.

Жінку визнали винною у катуванні, незаконному позбавленні волі людини, зґвалтуванні, втягненні неповнолітніх у протиправні діяльність, вітчима – у катуванні, незаконному позбавленні волі людини, зґвалтуванні та умисному вбивстві, неповнолітнього – у катуванні та незаконному позбавленні волі людини.

Трьом членам сім'ї з Сєвєродонецька суд виніс обвинувальний вирок. Матері призначено максимальне покарання - 10 років позбавлення волі, раніше судимому вітчиму – 13 років позбавлення волі, неповнолітньому – 5 років позбавлення волі із застосуванням примусових заходів медичного характеру за місцем відбування покарання.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк