28.04.2021, 06:46

Як вибрати гриль: на що звернути увагу

Виктор Белый | Всі новини автора
facebook tweeter live rss
гриль

За допомогою гриля можна приготувати багато смачних і корисних страв: сирники, вафлі, м'ясо, овочі, рибу і навіть шашлик. І це далеко не весь перелік, адже сучасні моделі пропонують безліч додаткових функцій, що робить цей пристрій незамінним на кухні.

Вибираємо гриль для дому

Нові моделі грилів вже давно не тільки підтримують потрібну температуру, але і володіють таймером, багатьма додатковими програмами, спеціальним режимом готування замороженої їжі, 5-рівневим прожарюванням, автоматичним сенсором.

Звичайно ж, багато що залежить від ціни пристрою. Так, найбільш економна версія - контактний гриль. Сюди відноситься електрична бутербродниця, прилад для випічки, вафельниця. Вони не мають додаткових опцій, проте відмінно справляються зі своїми основними функціями.

Читайте також: Вибираємо гриль - краще американський

Повноцінні грилі мають високу потужність, завдяки чому вони здатні приготувати різні продукти. Серед таких моделей також зустрічаються відносно недорогі. Тут багато що залежить від виробника і функціональності.

Панелі в таких пристроях бувають знімними та незнімними. За першим варіантом набагато простіше доглядати і його після пошкодження можна замінити, проте він буде коштувати дорожче. Панелі бувають смугастими та плоскими, часто зустрічається комбінований варіант. У дорогих моделей кришка може відкидатися, в результаті чого створюється дві повноцінних поверхні для смаження продуктів.

Але все ж і бюджетні грилі мають ряд переваг. При правильному використанні та догляді вони відрізняються довговічністю. Таке обладнання просте в застосуванні.

Під час придбання гриля варто звернути увагу на те, щоб в комплекті був спеціальний контейнер, який збирає вологу і залишки жиру. Він повинен легко витягуватися для миття. Варто віддати перевагу моделям з простим зовнішнім виглядом. Їх буде очистити від забруднень набагато простіше.

Читайте також: Як вибрати ідеальну сковорідку гриль

Для багатьох підходить механічне управління, за допомогою якого вдається легко виконати будь-яке завдання. Але є також автоматична техніка, вона володіє вбудованими програмами та навіть здатна самостійно визначити товщину м'яса.

теги: 
facebook tweeter live rss