ТОП-5 найкорисніших горіхів для організму

Виктор Белый | Всі новини автора
facebook tweeter live rss

У порівнянні з іншими продуктами, горіхи містять невелику кількість вітамінів і мінералів. Однак потрібно пам'ятати, що горіхи — це, в першу чергу, жири. Якщо порівнювати горіхи з маслами, всі горіхи в буквальному сенсі — суперпродукти. У них є не тільки необхідні жири, але і безліч інших поживних речовин.

Горіхи вважаються одним з кращих джерел білка. Насправді горіхи — один зі слабших джерел білка, але це не означає, що в них його немає. Білок — це просто дуже поширений інгредієнт, до того ж корисний, що забезпечує повний набір екзогенних амінокислот.

Читайте також: Волоські горіхи: користь і шкода для організму

ТОП-5 горіхів

1. Волоський горіх

Перше місце беззастережно займають волоські горіхи через найбільшу кількість незамінних жирів. Цей продукт обов'язково варто включити у свій раціон.

2. Мигдаль 

Друге місце зайняв мигдаль через дуже велику кількість вітаміну Е — це одне з найменш доступних поживних речовин. Навіть жменя мигдалю містить значну кількість вітаміну Е, який так необхідний для організму.

3. Арахіс

Арахіс займає третє місце через високу загальну кількість поживних речовин. Він найбагатший білком, тому не дивно, що він часто популярний серед людей, які займаються активним способом життя. Вони єдині, в яких дійсно багато вітамінів групи В, а також найбільше білка. Арахісове масло — відмінне доповнення для людей займаються спортом.

4. Бразильські горіхи 

Найбільший їх недолік — вкрай низька кількість вітамінів групи В. Зате в них багато насичених жирів. Плюс в тому, що вони є відмінним джерелом селену.

Читайте також: Турецький салат з волоськими горіхами і яблуками

5. Фундук

Фундук містить відносно мало білка, але заповнює його іншими поживними речовинами. Вони можуть допомогти знизити рівень холестерину. Вміщені в них вітаміни групи В також підтримують нормальне функціонування нервової системи.

теги: 
facebook tweeter live rss