Сироватка для обличчя: яке її призначення та чому її варто використовувати?
Догляд за шкірою здійснює реальний вплив на її стан – це здоров'я, комфорт та збереження молодого, свіжого вигляду та сяйва шкіри якомога довше. Найкращі результати дає регулярний багатоетапний догляд із застосуванням сироватки для обличчя, яка забезпечує високу концентрацію активних інгредієнтів.
Чому потрібно регулярно використовувати сироватку для обличчя? Причина проста: цей косметичний засіб містить набагато більше активних інгредієнтів, ніж крем, а їхня висока концентрація гарантує ефективний та видимий ефект. Адже характерною особливістю кожної сироватки для обличчя є висока концентрація ключових активних речовин, що забезпечує високу ефективність при нанесенні всього декількох крапель цього косметичного засобу.
На додаток, сироватка має цілеспрямовану дію, тобто допомагає вирішити конкретну проблему шкіри. Український виробник доглядової косметики Alanakosmetiks пропонує жінкам віком 35+ широкий асортимент сироваток, серед яких:
- антивікові,
- зміцнюючі,
- зволожуючі,
- вітамінні,
- регенеруючі,
- протизапальні,
- відбілюючі.
Як вибрати сироватку для обличчя?
Завдяки багатству використовуваних інгредієнтів косметика цього типу надає різноманітну дію. Тому вибір не має бути випадковим. Найкраща сироватка для обличчя – це та, яка точно відповідає вашим потребам: одна чудово усуватиме проблему сухої шкіри, інша – проти зморшок, судинних зірочок або призначена для відбілювання.
Які ж речовини слід шукати у складі сироваток для конкретного застосування?
зволожуюча сироватка повинна містити активні речовини з сильним зволожуючим ефектом, такі як гіалуронова кислота, сечовина, гліцерин;
сироватка з антиоксидантами – в основному це вітамін С, інгредієнт, що має властивості проти зморшок, розгладжування та зміни кольору;
сироватка проти зморшок – до її складу повинні входити інгредієнти, що відповідають за стимуляцію оновлення шкіри, наприклад, ретинол, коензим Q10, вітамін С, пептиди,
вітамінна сироватка – має зволожуючу та пом'якшувальну дію, що дозволяє шкірі знову сяяти;
нормалізуюча сироватка для проблемної шкіри – переважно це препарати для людей з акне, жирною або комбінованою шкірою. Така сироватка повинна містити, серед іншого: ніацинамід, цинк, фелурову або азелаїнову кислоту або зелений чай,
сироватка, що вирівнює тон шкіри – з вітаміном С чи вітаміном Е.
Сироватка для обличчя з вітаміном С
Особливим косметичним засобом є сироватка особи з вітаміном З. Кошти цього мають дуже універсальне застосування, т.к. властивості вітаміну С дозволяють досягти наступних ефектів:
- уповільнення процесів старіння шкіри, боротьба з вільними радикалами,
- збільшення синтезу колагену в клітинах шкіри,
- зменшення зморшок, підвищення еластичності шкіри,
- освітлення пігментних плям, вирівнювання тону шкіри,
- зволоження шкіри,
- захист від УФ-випромінювання та забруднення повітря.
На що слід звернути увагу при виборі сироватки?
Вибираючи сироватку для обличчя, потрібно звертати увагу на стан і тип шкіри. Наприклад, для сухої та зневодненої шкіри варто вибрати сироватку з сильно зволожуючими компонентами, такими як гіалуронова кислота, гліцерин, сечовина, вітамін В5 та кераміди, які також корисні для чутливої шкіри.
Своєю чергою, хороша сироватка для жирної, комбінованої або схильної до акне шкіри повинна містити інгредієнти, які відлущують та матують, регулюють надлишок шкірного сала, зменшують видимість пор та усувають запалення.
Як використовувати сироватку для обличчя?
Є кілька правил для ефективного використання цього косметичного засобу:
- Для досягнення потрібного результату достатньо нанести кілька крапель на очищену шкіру обличчя.
- Після використання сироватки слід нанести відповідний крем: наприклад, обробка сироваткою з гіалуроновою кислотою вимагає використання зволожуючого крему, що дозволяє вбирати воду.
- Сироватку для обличчя можна використовувати щодня або раз на два дні до досягнення бажаного ефекту та 1-2 рази на тиждень – для підтримання результату. Цей косметичний засіб призначений не для постійного догляду, а для негайного усунення гострих проблем шкіри.