Омега 3, Омега 6, Омега 9 - в чому різниця?

Багато хто чув про те, що риб'ячий жир корисний для організму. Раніше його давали дітям у вигляді рідини, яка не дуже приємна на смак. Сьогодні Омега 3, 6 та 9 представлені м'якими капсулами, виготовленими з желатину. Приймати їх можуть дорослі та діти, без неприємних відчуттів. Всі Омега — це поліненасичені кислоти, які найкраще приймати дозовано через їх різний вплив на організм. Для цього достатньо зайти на https://usavitamines.com.ua/omega-3-6-9/, щоб вибрати потрібний комплекс або замовити з додатковими мікроелементами. Важливо розуміти, що будь-які добавки бажано вживати лише після консультації з лікарем та аналізів.

Омега 3

До цієї групи належать альфа-лінолева, ейкозапентаєнова, докозагексаєнова ПНЖК. Головне джерело цих елементів – морська риба. Кислоти є відмінними антиоксидантами, допомагають організму впоратися із запальними процесами. Також Омега 3 нормалізують артеріальний тиск тим, що знижують можливість появи бляшок. Для жінок у період менопаузи та після неї кислоти корисні як зниження ризику онкологічних захворювань, пов'язаних із молочною залозою.

Омега 6

У це сімейство включені лінолева, гамма-лінолева та арахідонова поліненасичені кислоти. Найбільше цієї речовини міститься в кукурудзяній, соєвій, лляній та соняшниковій олії. Мінімальна доза на добу становить 10 г. При достатньому вживанні Омега 6 організм швидше впорається не тільки з виниклими, але і хронічними запальними процесами. Варто врахувати, що речовина підвищує в'язкість крові, тому співвідношення всіх кислот Омега має бути збалансованим, що можливе лише у фармацевтичних комплексах, зробленими професійними медиками.

Омега 9

На відміну від двох попередніх, ця кислота відноситься до мононенасичених. Борючись із бляшками, Омега 9 знижує ризик інсульту та інших проблем, пов'язаних із підвищеним тиском, тромбами. Найбільше Омега 9 міститься в:

  • горіхах;
  • авокадо;
  • оливковій олії;
  • рибі сімейства лососевих.

Кислоти беруть участь у метаболічних процесах, серед інших виявляють найменшу біологічну активність.

Жири є незамінним джерелом енергії нашого організму. Вони беруть участь практично у всіх процесах, тому їх достатнє добове застосування вкрай важливе для здоров'я нервової, серцево-судинної, кісткової систем, а також для головного мозку та розвитку дитячого організму.