16.08.2021, 15:09

У Лисичанську та Попасній розшукували зниклих дітей

Марина Началова | Всі новини автора

Протягом доби до підрозділів поліції Сєвєродонецького району двічі зверталися по допомогу у розшуку зниклих дітей.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Луганської області, передає Час Пік.

У м. Лисичанськ дві подруги 13-ти та 14-років пішли гуляти та вчасно не повернулися додому, а у м. Попасна 16-річна дівчина пішла з дому, не попередивши рідних.

До поліції м. Лисичанськ звернулися батьки двох дівчат, які пообіді пішли гуляти, але вчасно не повернулися, інформації щодо їх перебування немає.

Проведеними оперативно-розшуковими заходами поліцейські встановили, що подруги поїхали гуляти до центра міста на маршрутному таксі, де втратили лік часу, та запізнилися на останній автобус. Правоохоронці розшукали неповнолітніх, від злочинних дій дівчата не постраждали.

У м. Попасна 16-річна дівчина пішла з будинку рідних, де вона проживала, поки мати у відрядженні, бо не бажає з ними жити. Поліцейські встановили, що дівчина пішла до своєї знайомої, де й знаходилася, допоки не приїхали поліцейські.

В рамках проведення перевірки будуть встановлені умови проживання неповнолітньої та обставини, що спонукали її до таких дій.

І з дітьми, і з дорослими проведені профілактичні бесіди. Дівчатам поліцейські розповіли алгоритми дій, які варто вживати, аби не потрапити у біду за відсутності дорослих.

Нагадаємо, у Сєвєродонецьку патрульні зупинили авто, в якому виявили жінку без свідомості та вибуховий пристрій.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк