30.11.2021, 09:47

В Україну завезли майже 16 тонн кабачків, які небезпечні для здоров'я

Леся Матвеева | Всі новини автора
Иллюстративное фото / Открытый источник

На територію України імпортували партію кабачків, які можуть становити серйозну небезпеку для здоров'я людини.

В Україну з Туреччини прибули дві партії кабачків з перевищеним рівнем нітратів. Про це, посилаючись на Держпродспоживслужбу, повідомляє УНН, передає Час Пік.

Фахівці Південного управління Держпродспоживслужби 25 листопада закінчили лабораторні дослідження 15,9 тонн кабачків, які доставили до Одеси. Як виробник партії вказана турецька фірма, зареєстрована в Анталії.

"Згідно з Експертним висновком №006126i/21 від 25.11.2021р. кабачки свіжі вагою 15900 кг (Імпортер - ТОВ Алекс-Компані; Виробник: TEKASYA TARIM URN.NIC.LIMIT ED SIRKETI KANATLI MAH. (Нітрати) - не відповідають Державним санітарним правилам та нормам", - йдеться в повідомленні.

Держпродспоживслужба попереджає про можливість обігу та реалізації небезпечної продукції на території регіону.

Частина завезених овочів вже реалізована, тому може бути на прилавках ринків та магазинів. Держпродспоживслужба попросила продавців самостійну вилучати кабачки зі згаданої партії з продажу.

В Украину завезли почти 16 тонн кабачков, которые опасны для здоровь В Украину завезли почти 16 тонн кабачков, которые опасны для здоровь В Украину завезли почти 16 тонн кабачков, которые опасны для здоровь

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк