29.09.2020, 21:44

Фокін "не бачить" війни між Україною і Росією: депутати просять виключити його з ТКГ

Марина Началова | Всі новини автора
facebook tweeter live rss
фокин

Заступник глави української делегації в Тристоронній контактній групі Вітольд Фокін заявив, що "не бачить" війни з Росією на Донбасі.

Про це він сказав на засіданні комітету Верховної Ради з питань організації державної влади 29 вересня, передає Час Пік.

Фокін заявив, що констатує, що на Донбасі ведеться війна проти Збройних сил України, яку ведуть бойовики і найманці майже 30 країн світу. Пізніше він додав, що це робиться в тому числі за підтримки Росії.

Фокін сказав, що всі злочинці повинні бути покарані відповідно до законів України та міжнародного права; амністія повинна бути загальною, і тільки тоді в ній може бути сенс, оскільки вона деморалізує супротивника; альтернативи Мінським домовленостями на сьогоднішній день не існує.

Фокін також заявив, що він ніколи не був і не буде ворогом Росії, як не буде ворогом Ізраїлю, США, Польщі та інших країн.

"Щодо війни. Я не політик. Зробити якесь визначення цього я не можу. Тому що ніякого підтвердження того, що там (на Донбасі - ред.) ведеться війна між Україною і Росією, поки я не бачу", - сказав Фокін.

За підсумками засідання комітет з питань організації державної влади прийняв рішення ініціювати звернення до президента з проханням виключити Фокіна з ТКГ, повідомив заступник голови комітету Роман Лозинський.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

facebook tweeter live rss