23.12.2020, 09:02

Президент Франції підтвердив намір приїхати в Україну

Леся Матвеева | Всі новини автора
facebook tweeter live rss
Зеленский, Макрон

Президент Франції Еммануель Макрон підтвердив намір здійснити офіційний візит в Україну, як тільки це дозволить епідемічна ситуація.

Президент України Володимир Зеленський ввечері 22 грудня провів телефонну розмову з президентом Франції Еммануелем Макроном. Про це повідомляє прес-служба Офісу Президента України, передає Час Пік.

"Володимир Зеленський порушив питання щодо сприяння з боку Франції в отриманні Україною ліцензованої вакцини проти COVID-19 якісного виробництва. Лідери домовилися про подальшу координацію зусиль щодо солідарного розподілу сертифікованої вакцини...

Значну увагу під час розмови було присвячено питанню досягнення миру на Донбасі. Володимир Зеленський поінформував Президента Франції про актуальні зусилля, яких докладає українська сторона для досягнення стійкого миру", - йдеться у повідомленні.

Володимир Зеленський побажав президенту Франції якнайшвидшого одужання від коронавірусної хвороби та відновлення сил, а також привітав його з днем народження, який Еммануель Макрон відзначив 21 грудня.

У свою чергу, Еммануель Макрон запевнив, що Франція продовжить вживати всіх необхідних заходів для просування в мирному процесі. 

Також Еммануель Макрон підтвердив намір здійснити офіційний візит в Україну, як тільки дозволить епідемічна ситуація.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

facebook tweeter live rss